NAUJIENA
BIO-CHEM Židinio langų valiklis suodžiams ir dūmų apnašoms, 500 ml

BIO-CHEM Židinio langų valiklis suodžiams ir dūmų apnašoms, 500 ml

10.89€
Prekės kodas: 711407
Atsiimkite paštomatuose nuo 2.99 €
Pristatymas į namus nuo 4.99 €
Prekės aprašymas

Židinių stiklų valiklis Fireplace Window Cleaner, 500 ml

Specialiai sukurtas valiklis, suteikiantis židinio stiklui skaidrumą ir blizgesį be pastangų. Jo efektyvi formulė ne tik pašalina dūmų apnašas, nešvarumus ir riebalų dėmes, bet ir apsaugo stiklą nuo būsimų nešvarumų. Šis valiklis yra lengvai naudojamas – tiesiog užpurškite ant paviršiaus, luktelkite ir nuvalykite švaria šluoste ar popieriniu rankšluoščiu. Galima naudoti įvairiems židiniams ir viryklėms. Dėl savo gelinės tekstūros ir putojimo valiklis gerai laikosi ant vertikalių paviršių.Vos per kelias minutės jūsų židinys vėl spindės švara!

  • Pašalina suodžius, dūmų apnašas, riebalus, purvą, dulkes.
  • Valo kaminus, malkines krosneles, granulines krosneles, švediškas krosneles, židinius.
  • Koncentruota formulė.
  • Biologiškai skaidus, be dažiklių, be kvapiųjų medžiagų.

Galingas

Taupiai naudojamas

Klampus

Be vargo pašalina suodžius, dūmų žymes, riebalus ir kitus įsisenėjusius nešvarumus,

Dėl koncentruotos formulės, valiklį galima skiesti vandeniu.

Dėl gelinės tekstūros valiklis gerai laikosi ant vertikalių paviršių.     

Naudojimas: užpurkškite ant užteršto paviršiaus ir priklausomai nuo užterštumo lygio, leiskite trumpai įsigerti. Ištirpintą purvą galima nuvalyti šluoste ar popieriniu rankšluoščiu. Po valymo su priemone, nuplaukite stiklą vandeniu. Atskiedus vandeniu iki 1:40, taip pat galima valyti cinko, aliuminio ir lakuotus paviršius. Skiedžiant vandeniu valiklio klampumas mažėja. Rekomenduojama dėvėti asmenines apsaugos priemones.

Patarimas: kad židinio stiklas būtų blizgus, rekomenduojame naudoti stiklų valiklį.

Sudėties ženklinimas pagal Reglamentą (EB) Nr. 648/2004:  < 5 % anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, < 5 % nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

Saugumo rekomendacijos: PAVOJINGA. Sudėtyje yra: BENZENSULFONINĖ RŪGŠTIS, C10-C13-ALKILO DARINIAI, NATRIO DRUSKOS; DINATRIO METASILIKATAS; KALIO HIDROKSIDAS. Smarkiai pažeidžia akis. Dirgina odą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietos/regioninius/nacionalinius/tarptautinius reikalavimus.

Konsultacija ir apžiūra salone

Turite klausimų apie prekę ar pirkimo sąlygas?

El. paštas: hello@d-one.lt

Tel.: +370 700 33393

Norite apžiūrėti ir paliesti prekę gyvai?

P.Lukšio g. 23,Vilnius

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Gedimino pr. 16,Vilnius

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Bendras įvertinimas

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!