Sulčiaspaudės

Sulčiaspaudės

Labai svarbu, kad iš maisto pasisavintume kuo daugiau vitaminų ir kitų maistingų medžiagų, reikalingų mūsų organizmams. Vienas efektyviausių būdų, padedančių palaikyti sveiką mitybą – vaisių, daržovių ir įvairiausių žolelių sultys. Tam, kad sultyse liktų kuo daugiau vitaminų, mineralų ir kitų mums reikalingų medžiagų, padeda įvairiausi prietaisai, pavyzdžiui, sulčiaspaudės.

Kokios charakteristikos svarbios renkantis sulčiaspaudę?

Tipas. Tikriausiai vienas svarbiausių kriterijų renkantis sulčiaspaudę, tai jos tipas. Nuo to priklausys, kokius vaisius ir daržoves galėsite spausti. Žinoma, šiandieninėje rinkoje yra universalių sulčiaspaudžių, kurios lengvai susidoroja tiek su citrusiniais vaisiais, tiek su įvairiausiomis daržovėmis.

Funkcijos. Ne paslaptis, kad skirtingiems vaisiams ir daržovėms išspausti reikės parinkti skirtingą funkciją ir spaudimo greitį. Tad jei ketinate spausti skirtingų rūšių vaisius ir daržoves, Jums reikės bent kelių funkcijų ir greičių sulčiaspaudės.

Galia. Kuo didesnė sulčiaspaudės galia, tuo kietesnius produktus gali spausti. Todėl renkantis sulčiaspaudę, įvertinkite, kokių vaisių ir daržovių sultimis norėsite mėgautis.

Talpa. Sulčiaspaudės indo talpa ypatingai svarbi, jei sultimis mėgausis visa šeima – tokiu atveju, patogiausia, kad indas būtų pritaikytas bent kelioms stiklinėms gėrimo. Antraip gali tekti spaudimo procesą kartoti dažniau kartų.

Triukšmingumas. Vieniems sulčiaspaudės keliamas triukšmas bus labai svarbus aspektas, o štai kitiems tai visai nesvarbu. Jei vienas šeimos narys keliasi itin anksti, kai visi kiti dar miega, tuomet garsiai veikiančią sulčiaspaudę jungti gali būti keblu. Sulčiaspaudės triukšmingumas priklauso nuo jos tipo, galios, technologijų ir kitų parametrų.

Elektroninėje parduotuvėje d-one.lt esančios sulčiaspaudės

Elektroninėje parduotuvėje d-one.lt esančios sulčiaspaudės yra nepaprastai kokybiškos, itin gražaus dizaino ir įvairių spalvų, tad jos vietą ras bet kurioje virtuvėje. „Novis Vita Juicer“ sulčiaspaudės sukurtos taip, kad gali spausti bet kokių vaisių ir daržovių sultis. Negana to, jos išsaugo net iki 56 proc. vitaminų. Aukščiausios kokybės medžiagos, net keturios spaudimo funkcijos, išardomas ir lengvai plaunamas mechanizmas – visa tai užtikrina, kad lengvai, paprastai, vos vieno mygtuko paspaudimu galėtumėte mėgautis vitaminų doze.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!