Puodeliai ir priedai

Kavos aparatų priedai

Kavos aparatas – tai ne tik patogumas ir greitas kavos paruošimas, bet ir nepaprastai gardus kavos puodelis ryte ar bet kuriuo metu, kai tik norisi kokybiško ir aromatingo gėrimo. Tinkamai, laikantis gamintojo rekomendacijų prižiūrimas kavos aparatas tarnaus ne tik ilgiau, bet ir efektyviau. Būtent kavos aparatams skirti priedai ir leidžia mėgautis sklandžiu kavos aparato darbu ir pasakiško skonio kava.

Kavos aparatų filtrai

Kavos aparatų filtrus reikėtų keisti taip, kaip rekomenduoja gamintojas. Laiku pakeistas filtras apsaugos Jūsų kavos aparatą nuo apkalkėjimo, dėl ko ne tik ilgiau džiaugsitės kavos aparatu ir nepriekaištingu jo darbu, bet ir galėsite mėgautis ypatingai skania kava. Filtras iš vandens pašalina kalkių nuosėdas, chlorą, šviną, įvairiausius virusus, bakterijas ir kitas kenksmingas medžiagas.

Kavos aparatų pieno sistemos valymo priemonės

Nešvarios pieno žarnelės ir kitos kavos aparate esančios detalės, kurios tiesiogiai kontaktuoja su pienu tikrai nepagerins Jūsų mėgstamos latės, kapučino ar kitokios balintos kavos skonio. Vien rankiniu būdu išplauti matomas kavos aparato dalis tikrai neužteks. Tam, kad galėtumėte mėgautis tobula, standžia pieno puta, būtina specialios priemonės, skirtos valyti pieno sistemas. Šios priemonės efektyviai ir higieniškai išvalys visas kavos aparatų dalis, kurios turi sąveiką su pienu.

Nukalkinimo priemonės

Nukalkinimo skysčiai, tabletės ir kitos priemonės tiesiogiai susijusios su Jūsų kavos aparato ilgaamžiškumu. Besikaupiančios ir ignoruojamos kalkės gadina kavos aparatų dalis, o dažnu atveju kavos aparatą gali sugadinti nepataisomai. Negana to, kalkėtas vanduo Jūsų kavai tikrai nepriduos pageidaujamo skonio.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!