ESTO Lizingas – nenorite mokėti visos sumos iš karto? Mokėkite dalimis!

Norimas prekes, ypač greitai ir patogiai, galite įsigyti išsimokėtinai!

Jums reikės tik patvirtinti savo užsakymą, pasirinkti ESTO lizingas kaip atsiskaitymą, susipažinti su asmeninėmis paslaugos sąlygomis ir, skaitmeniniu būdu, pasirašyti pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:
•    Itin greitas, patogus ir saugus procesas, dažniausiai trunkantis apie 1-2 min.;
•    Atsakymą dėl finansavimo suteikimo matysite iš karto;
•    Galėsite išsirinkti Jums palankiausią sutarties terminą ar įmokos dydį;
•    Pirkimo išsimokėtinai sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – patogu, greita ir saugu.

Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:
•    Finansuosime pirkinio kainą iki 10 000 €;
•    Išsimokėjimo terminai iki 60 mėn.;
•    Sutartis gali sudaryti ne jaunesni kaip 19 metų asmenys.
•    Patogi ESTO savitarnos aplinka leis matyti pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus.

Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 2049 eurų paskolos sumai su 12 mėnesių 14 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 14.90 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 31.12 proc., mėnesinę įmoką sudaro 197.14 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 2 365.68 eurai. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su UAB ESTO darbuotojais arba kitais konsultantais.

 

„ESTO 3“ mokėjimo būdas – savo pirkinių krepšelio kainą padalinkite į 3 lygius mokėjimus!

Su ESTO 3 galite apmokėti be pabrangimo, 3 lygiom dalim, per 3 mėn., jeigu laikysitės sutartyje nurodytų sąlygų!

Į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, patvirtinkite savo užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir patogiai pasirašykite m. parašu, Smart-ID programėle arba su e. bankininkyste.
•    Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysite nevėluodami per tris mėnesius, Jūsų pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta. *
•    Mėnesinę įmoką sudaro trečdalis pirkinių krepšelio sumos. *
•    Naudojantis ESTO 3 apmokėjimo būdu, rekomenduojama mažiausia pirkinių krepšelio suma yra 60 eurų.
•    Pirkti su ESTO 3 gali visi 19–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

„ESTO 3“ paslaugas siūlo bendrovė „ESTO UAB“. Mokėjimo būdo pasirinkimas yra su tam tikra rizika ir prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pradėdami naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Jeigu jums nepavyktų atlikti grąžinimo įmokų pagal ESTO 3 grafiką, šį sutartis bus nutraukta ir jūsų įsiskolinimas bendrovei „ESTO UAB“ bus laikomas ESTO sąskaitos pereikvojimo sutarties pagrindu pradėtu naudoti kreditu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal sąskaitos pereikvojimo sutarties sąlygas.

*ESTO 3 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 410 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 48 mėnesių terminui, metinė palūkanų norma – 14,9 proc., mėnesinis administravimo mokestis – 2,90 eurų, mėnesio įmoka – 16,53 eurai, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 44,26 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 793,44 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

 

„ESTO“ – pirkite dabar, mokėkite vėliau!

Paslauga „Mokėkite vėliau“ suteikia jums papildomą 30 dienų apmokėjimo terminą. Įsigykite prekę arba paslaugą jau dabar, o mokėkite už ją 30 dienų laikotarpyje, tada, kada panorėję ir be jokių papildomų mokesčių!

  • Gaukite prekę iš karto
  • Mokėkite patogiai per 30 dienų
  • Jokių palūkanų ir papildomų mokesčių
  • Galite atsipalaiduoti! Artėjant įmokos terminui, „ESTO“ apie tai jums praneš.

„Mokėk vėliau“ paslaugos teikėjas yra UAB „ESTO“. Mokėjimo būdo pasirinkimas yra su tam tikra rizika ir prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pradedant naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai apgalvoti. „Mokėkite vėliau“ metinė kredito kaina yra 0 proc., remiantis šiuo pavyzdžiu: metinės palūkanos 0 proc., papildomų mokėjimų nėra.

 

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login
ESTO kontaktinis telefonas: +370 5 24 09 988
Taupyk savo laiką, rinkis ESTO!

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...