0 0

D.U.K.

Dyson V11: Kodėl mano dulkių siurblys neprisitaiko prie skirtingos grindų dangos?

Jūsų prietaisas prie skirtingos grindų dangos prisitaiko tik tuo atveju, jei yra prijungtas „High Torque“ valymo šepetys, o prietaisas veikia automatiniu režimu. Kiti antgaliai ir režimai yra skirti specialioms užduotims.

Dyson V11: Kaip pakeisti ekrano kalbą?

Nuspauskite ir nuo 5 iki 10 sekundžių palaikykite po ekranu esantį pasirinkimo mygtuką, kad pamatytumėte kalbų sąrašą. Tuomet paspaudę pasirinkimo mygtuką peržvelkite visą sąrašą. Pasiekę pageidaujamą kalbą, nuspauskite ir palaikykite mygtuką nuo 2 iki 4 sekundžių. Jei pasirinkote ne tą kalbą, kurią norėjote, kai ekrane rodomas kryžius, paspauskite ir palaikykite mygtuką - sugrįšite į kalbų sąrašą. Arba patvirtinkite kalbą paspaudę mygtuką raskite varnelę, tuomet nuspauskite ir palaikykite.

Dyson V11: Kokia yra antgalio jungiklio paskirtis?

Jungiklį galite naudoti „High Torque“ valymo šepečio įsiurbimo reguliavimui. Jį paslinkę ties '+' išgausite maksimalų įsiurbimą įsisenėjusiam purvui ir didelėms šiukšlėms siurbti ant kietos grindų dangos. Pastūmus link '-', įsiurbimo galingumas bus tinkamas nedaug išpurvintiems ilgo plauko kilimams ir trapioms grindų dangoms, tokioms kaip vinilas arba linoleumas, siurbti. Norėdami susiurbti dulkes ir šiukšles nuo kiliminės ir kietos grindų dangos, palikite jungiklį ties viduriu.

Dyson V11: Ar galiu palikti dulkių siurblį nuolat įkraunama?

Baterija pagaminta tokiu būdu, kad ji gali būti įkraunama nuolat, taip užtikrinana, kad dulkių siurblys bus pilnai įkrautas kitam naudojimui. Pilnai įsikrovus, Jūsų dulkių siurblys daugiau nebenaudoja elektros energijos.

Dyson Supersonic: Mano plaukų džiovintuvas neveikia, mirksi lemputės.

Dažniausiai tai atsitinka dėl prietaiso perkaitinimo esant nešvariam filtrui. Ką daryti: išjunkite prietaisą iš elektros tinklo ir leiskite atvėsti ~1val. Tuomet vadovaukitės filtro valymo instrukcija. Vaizdo įrašą kaip valyti filtrą rasite šioje nuorodoje. Jeigu Jūsų plaukų džiovintuvo komplektacijoje yra valymo šepetėlis, naudokite jį filtro valymui. 

Dyson Supersonic Pro: Kaip tinkamai prižiūrėti filtrą?

Grožio salonuose dažnai naudojami lakai ir kitos aerozolinės priemonės, todėl plaukų džiovintuvo filtrą vertėtų prižiūrėti kruopščiau. Priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, darbo dienos pabaigoje su specialiu apvaliu šepetėliu, esamu komplektacijoje (netaikoma HD01 modeliams) kruopščiai nuvalykite išorinį ir vidinį filtrą  nuo susikaupusių dulkių ir plaukų. Stebėkite filtro išvaizdą, ant apsauginio tinklelio neturi būti apnašų, tokiu būdų apsaugosite plaukų džiovintuvą nuo perkaitinimo. Esant stipriems užteršimams, naudokite muilo vonelę išoriniam filtrui. Prieš uždedant leiskite jam pilnai išdžiūti. HD01 modelių priežiūros vaizdo įraše puikiai parodo visą valymo procedūrą. HD02 modelių serijos džiovintuvų priežiūra aiškiai pateikiame šiame vaizdo įraše.

Dyson Supersonic: Kuo skiriasi profesionalams skirtas modelis nuo paprasto modelio?

Dyson Supersonic Pro iš technologinės pusės nesiskiria nuo paprastam vartotojui skirto modelio. Pagrindiniai skirtumai: ilgesnis maitinimo laidas (Pro: 3.3 m., įprasto 2,7 m.), pažangesnė filtravimo sistema: išorinis filtras su spec. tinkleliu bei ypač siauras koncentruojantis antgalis. Paprastam vartotojui skirtas plaukų džiovintuvas turi platesnę spalvinę gamą, bei tam tikrose komplektacijose yra daugiau nei 3 standartiniai antgaliai. 

Dyson siurblių filtrai: Kaip tinkamai prižiūrėti filtrą?

FILTRŲ PLOVIMAS

Filtrą apžiūrėkite ir išplaukite pagal instrukcijas:

  • Nuimkite filtrą, pasukdami prieš laikrodžio rodyklę, į atlaisvinimo padėtį. Atsargiai ištraukite iš prietaiso.
  • Iš pradžių išplaukite vidinę filtro dalį. Laikykite jį vertikaliai po tekančiu vandeniu, lengvai papurtydami sukamaisiais judesiais.
  • Išplaukite ir vidinę filtro dalį. Pripilkite į jį šalto vandens, vieną jo galą uždenkite delnu ir papurtykite.
  • Pakartotinai perplaukite filtrą iš vidaus ir išorės, kol vanduo taps švarus.
  • Atsargiai pastuksenkite filtrą, kad pašalintumėte vandens perteklių, ir palikite džiūti, apvertę filtrą galu į apačią.
  • Palikite filtrą džiūti 24 valandoms, kad visiškai išdžiūtų.
  • Patikrinkite, ar filtras visiškai išdžiūvęs.
  • Norėdami filtrą grąžinti į vietą, įstatykite jį ir pasukę pagal laikrodžio rodyklę, užfiksuokite.

Jei dažnai naudosite prietaisą dulkėms siurbti, ar dažnai jungsite maksimalaus galingumo režimą, gali prireikti filtrą plauti dažniau.

Filtro negalima plauti indaplovėje ar skalbimo mašinoje. Nedžiovinkite jo džiovyklėje, orkaitėje, mikrobangų krosnelėje ar šalia atviros ugnies.

Jeigu pas jus v11 tada prietaiso ekranas primins, kada laikas išvalyti filtrą.

 

Neradote atsakymo?
Susisiekite su mumis

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.