Kiti priedai

Kiti švaros priedai – lengvesniam ir patogesniams švaros palaikymui namuose. D-one.lt rasite siurblių stovus, dulkių talpas, laikiklius bei kitus priedus, skirtus įvairiems „Dyson” siurblių modeliams. Išsirinkite norimus priedus lengvai ir patogiai, tiesiai į namus!

Kiti švaros priedai jūsų patogumui

Tarp kitų švaros priedų rasite specialiai dulkių siurbliams skirtus stovus, dar kitaip vadinamus laisvai pastatomomis įkrovimo stotelėmis. Bene labiausiai džiuginantis dalykas, kad šių stovų nereikia gręžti į sieną. Pasistatydami savo pasirinktą stovą jums patogiausioje vietoje galėsite ne tik laikyti siurblį, bet ir pačius reikalingiausius antgalius. Stovo konstrukcijoje integruotas kabelis bei įkrovimui pritaikyta atrama, drauge su tvirtu pagrindu užtikrina stabilų ir patikimą siurblio laikymą bei įkrovimą.

Dulkių talpos - taip pat vienas iš būtiniausių „Dyson” siurblių aksesuarų. Būtent jose mes matome kiek nešvarumų susikaupė vieno tvarkymosi metu, o drauge suprantame, kad ką tik pavyko pašalinti iš savo aplinkos nemažai teršalų. Į šią dulkių talpą nukeliauja ne tik dulkės, plaukai bei kiti nešvarumai, bet ir mūsų sveikatai įtakos turintys alergenai. Tam, kad įsigytumėte tinkamą dulkių talpą savo siurbliui, pasitikslinkite siurblio modėlį bei jo serijos numerį, pagal kurį galėsime išrinkti aktualiausius variantus.

Laikikliai – dar vienas labai svarbus švaros įrenginių aksesuaras. „Dyson “ siurblių laikikliai yra sukurti taip, kad patogiai tvirtinti prie pagrindinio siurblio vamzdžio. Svarbiausia jų funkcija – laikyti jums būtiniausius angalius, kad šie visuomet būtų “po ranka” jų labiausiai prireikus. Su laikikliais bei kitais jums svarbiais priedais dabar galite optimizuoti savo namų švarinimosi procesus lengvai ir užtikrintai!

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!