Priedai

„Dyson“ prietaisų priedai

„Dyson“ plaukų džiovintuvai ir formavimo priemonės pažangiausių technologijų dėka apsaugo plaukus nuo žalingo karščio poveikio. Šie prietaisai glotnina plaukus ir neleidžia jiems pūstis, suteikia plaukams sveiko blizgesio, lengvai ir paprastai formuoja garbanas ir bangas. Tačiau, kad prietaisai veiktų nepriekaištingai ir jais būtų dar patogiau naudotis, reikalingi specialūs „Dyson“ prietaisų priedai.

Priežiūrai skirti priedai

Priežiūrai skirti priedai – tai filtrai, filtrų šepetėliai, apsaugos ir pan. Kaip ir bet kuriam kitam prietaisui, taip ir „Dyson“ prietaisų filtrai padeda ilgiau išlaikyti Jūsų turimą prietaisą maksimaliai efektyvų. Filtrus prižiūrėti, reguliariai valyti ir juos pakeisti pagal gamintojo rekomendacijas nepaprastai svarbu. Viena iš svarbiausių filtro funkcijų – apsaugoti vidines „Dyson“ prietaisų dalis nuo formavimo priemonių, dulkių ir kitų smulkių dalelių.

Kiti „Dyson“ prietaisų priedai

„Dyson“ sukūrė daugybę ergonomiškų ir itin praktiškų priedų, kurie padeda patogiai naudotis turimais prietaisais.

Sieniniai laikikliai, mobilūs stoveliai, guminiai kilimėliai. Laikikliai ir stoveliai leis patogiai ir tvarkingai laikyti „Dyson“ prietaisus ir jų antgalius tiek salone, tiek namuose. Šių priedų dėka Jūsų prietaisas visuomet bus po ranka. O štai guminiai kilimėliai skirti laikinai pasidėti dar karštą „Dyson“ prietaisą. Ant šio kilimėlio Jūsų prietaisas bus saugus, dėl kilimėlio neslystančio paviršiaus, džiovintuvas, tiesintuvas ar formavimo prietaisas nenukris netikėtai ant grindų.

Dėžutės ir dėklai. Stilingo ir praktiško dizaino dėklai bei dėžutės ypatingai patogios keliaujant ar kitaip transportuojant Jūsų turimą prietaisą. Šiose dėžutėse tilps tiek pats prietaisas, tiek jo antgaliai. Taip pat šie dėklai kuo puikiausiai apsaugos Jūsų prietaisus nuo drėgmės, dūžių ar įvairiausių nešvarumų.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...