Filtrai

Oro valymo filtrai, skirti „Dyson” oro valymo prietaisams, siekiant visuomet užtikrinti tinkamą šių įrenginių veikimą. D-one.lt rasite  ,,Dyson” oro valytuvams skirtų filtrų, kuriuos lengvai pritaikysite savo oro valytuvo modeliui. Pasirūpinkite savo ir prietaiso gerove jau šiandien!

Oro valymo filtrai

Rinkoje rasite nemažai oro valymo filtrų, skirtų oro valymo prietaisams, tačiau labai svarbu įsitikinti, kad jūsų filtras atitinka visus aukščiausius reikalavimus, siekiant užtikrinti aukšiausią įmanomą išvalyto oro kokybę. „Dyson” kompanija kurdama oro valymo įrenginius ypatingą dėmesį skyrė ir filtrams bei jų sudėčiai, siekdami sugauti ir sulaikyti kuo daugiau įvairiausių teršalų, keičiančių mūsų įkvėpiamą orą.

Filtrų tipai

„Dyson” oro valymo prietaise įmontuoti trijų tipų filtrai: filtras su milijonų katalizinių tunelių, skirtų naikinti formaldehidą, anglies filtras pašalinantis dujas bei HEPA H13 filtras, kurio pagrindinė užduotis sulaikyti iki 99,95 % 0,1 mikronų dydžio dalelių. Kuris nors vienas filtras vargu ar būtų toks veiksmingas kaip visi jie drauge. Jūsų patalpos oras filtro bei šiuolaikinės „Dyson” oro valytuvų technologijos dėka tampa ne tik švaresnis bet ir tinkamesnis alergiškiems žmonėms.

Kada reikia keisti oro filtrą?

Oro valymo filtras, deja, bet nėra ilgaamžis, tad turi ir savo eksploatacinį laikotarpį. Labai svarbu jo nepralesiti, nes užsikimšęs filtras ilganiui nebegali užtikrinti tinkamos oro kokybės. Kaip sužinoti, kada reikia keisti filtrą? Šią informaciją dažniausiai pateikia prietaisas savo programėlėje ar prietaiso ekrane, pranešdamas, kad jau metas keisti vieną ar kitą dalį, tad rekomenduojame neignoruoti ir pasirūpinti savo bei prietaiso gerove.

Kaip išsirinkti oro filtrą?

Oro filtrą išsirinkti bus nesudėtinga jei žinosite savo oro valytuvo modelį. Jeigu nesate tikri ar jūsų išsirinkta dalis tinka - perduokite prietaiso serijos numerį mūsų konsultantams!

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!