Tenisas / Piklbolas

Tenisas yra populiarus sportas, kuris ne tik puikiai treniruoja kūną, bet ir skatina strateginį mąstymą bei reakciją. D-one.lt rasite vienus iš svarbiausių teniso įrangos elementų - teniso kamuoliukus, bei specialiai šiam žaidimui pritaikytą treniruoklį.

Tenisas ir priedai

Teniso kamuoliukai yra būtinas teniso aksesuaras, o jų savybės turi didelę įtaką žaidimo dinamikai. Teniso kamuoliukai yra pagaminti iš specialaus gumos sluoksnio, dengto papildomu paviršiniu sluoksniu. Žaidžiant ant skirtingo tipo paviršių, tokių kaip kietas asfaltas, žemė ar žolė, gali prireikti ir skirtingų kamuoliukų. Tad norint žaisti patogiai ir smagiai, labai svarbu pasirinkti tinkamą kamuoliuką tinkantį jūsų žaidimo vietoje.

Teniso treniruokliai

Teniso treniruokliai yra naudojami norint tobulinti žaidimo techniką ir pagerinti reakcijos greitį. Jie gali būti skirtingų formų ir dydžių, tačiau visi vienareikšmiškai padeda treniruoti kamuoliuko atmušimą ir žaidimo prieš priešininką efektyvumą. Žaisdami tenisą su treniruokliu jūs ne tik pagerinsite savo fizinę formą, bet ir ištvermę, padėsiančią atlaikyti ilgus teniso žaidimus su priešininku.

Tenisas – sportas visiems

Tenisas yra sportas, kurį gali praktikuoti visų amžių grupių ir lygių žmonės. Tai ne tik puikus būdas palaikyti gerą fizinę būklę, bet ir puiki proga smagiai leisti laisvalaikį, mėgautis grynu oru ir gera kompanija lauke. Svarbu prisiminti, kad norint žaisti tenisą saugiai ir efektyviai, būtina turėti tinkamą įrangą, įskaitant tinkamus kamuoliukus, treniruoklius bei raketes. Tinkamai parinkti teniso priedai padės išvystyti teniso įgūdžius ir gauti iš šio puikaus sporto didelį malonumą.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!