0 0

Mūsų atstovaujami produktai sukurti tarnauti Jums našiai ilgus metus. Kaip ir visi prietaisai, jie veikia geriau, jei yra reguliariai prižiūrimi. Įsigiję prietaisus, atidžiai perskaitykite pridedamas naudojimo instrukcijas.

Jei Jūsų prietaisas dėl tam tikrų priežasčių veikia netinkamai, apsilankykite mūsų „Žinių erdvėje“ ir raskite problemų sprendimus. Jei sprendimo rasti nepavyks, parašykite mums laišką, užpildę žemiau esančią formą. Mūsų ekspertai pasistengs atsakyti į Jūsų užklausą per vieną darbo dieną.

Atkreipiame dėmesį, kad visiems įsigyjamiems prietaisams gamintojai užtikrina 2 ar 5 metų garantiją. Garantijos laikotarpis nurodomas atitinkamai prekei naudojimo vadove. Instrukcijas taip pat galite rasti internetu paspaudę čia.

Įsigijus produktus „d.one“ inovatyvių sprendimų erdvėje ir kilus klausimams dėl prietaisų naudojimo ar garantinio ir pogarantinio serviso, maloniai kviečiame su mumis susisiekti tel. +370 700 33393 arba el. paštu hello@d-one.lt. Mes rekomenduojame įsigyti tik originalias gamintojų dalis, jei įsigytų produktų garantiniai įsipareigojimai jau yra pasibaigę. Kreipkitės į d.one komandą ir mes parinksime Jums tinkamą priedą bei suteiksime reikalingą informaciją.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.