Peilių galąstuvai

Peilių galąstuvai

Peilių priežiūra yra neatsiejamai susijusi su peilių ilgaamžiškumu. Viena iš peilių priežiūros priemonių – peilių galąstuvai. Net ir patys kokybiškiausi ir geriausi peiliai ilgainiui gali atšipti, todėl kokybišką, patvarų ir gerai galandantį galąstuvą vertėtų turėti kiekvienoje virtuvėje.

Peilių galąstuvų tipai

Tinkamu peilių galąstuvu lengvai ir greitai grąžinsite savo peiliams buvusį aštrumą. Kokie būna galąstuvai ir kaip išsirinkti?

Galandimo strypai. Elektroninėje parduotuvėje d-one.lt esantys galandimo strypai yra padengti smulkiomis deimantų dalelėmis, kurių dėka peilių ašmenys vėl taps aštrūs. Tai lengvas, kompaktiškas įrankis, tinkantis visų peilių tipams ir kitiems namų apyvokos įrankiams galąsti.

Rankiniai peilių galąstuvai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys rankiniai galąstuvai pasižymi ergonomiška forma, patogiu, lengvu ir itin aštriu galandimu. Jais galėsite galąsti visus, ne tik namų apyvokos, bet ir taktinius, sportui skirtus peilius.

Elektriniai peilių galąstuvai. Elektriniai peilių galąstuvai nepaprastai palengvina namų buitį. Vos keli judesiai ir turite aštriausių ašmenų peilius bei kitus namų apyvokos įrankius. Galite rinktis nuo dviejų iki trijų etapų elektrinius peilių galąstuvus.

Peilių galąstuvų priežiūra

Kaip ir bet kurį kitą prietaisą, taip ir peilių galąstuvus, kad jie ilgai ir nepriekaištingai tarnautų, reikia tinkamai prižiūrėti. Peilių galąstuvus prižiūrėti nesudėtinga. Galandimo strypus po naudojimo tereikia nuvalyti švaria, drėgna šluoste. Rankinius ir elektrinius galąstuvus laikykite taip, kad ant jų neaptikštų riebalų ar vandens, nesikauptų dulkės, kurios gali apteršti ir neigiamai paveikti galandimo diskelius.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!