0 0

Verslui

Verslo patalpos yra tos, kuriose būtina užtikrinti efektyvius ir funkcionalius sprendimus. Čia patenkantis didelis srautas žmonių ir nuolat dirbantis gausus personalas reikalauja ypatingo dėmesio švarai ir higienai pasiekti. Be to, jie turi būti lengvai diegiami ir patogiai naudojami, nes tik tokiu atveju sėkmingai funkcionuos ir užtikrins tokį efektą, kokio buvo tikimasi. Mūsų siūlomi sprendimai verslui – tai ne tik komfortas, bet ir itin aukšta kokybė. Patikimų, pasaulyje pripažintų ir vertinamų gamintojų technologijos gali pasiekti ir Jūsų biurus, kur svariai prisidės prie švaros ir higienos, virusų, ligų ir kitų nepageidaujamų mikroorganizmų plitimo, suteiks galimybę užtikrinti geresnes sąlygas tiek darbuotojams, tiek svečiams ar Jums patiems. Rinkitės pažangius ir efektyvius sprendimus verslui.

Didelėse erdvėse, kuriose kiekvieną dieną susitinka daugybė žmonių – kolegų ir klientų, būtina rinktis veiksmingus ir patogius sprendimus. Aukštos kokybės rankų džiovintuvai suteikia galimybę pasiekti tokius higienos rezultatus, kurių nepavyktų įprastais rankų džiovinimo būdais. Aukšto slėgio oro srautas greitai ir efektyviai pašalina vandens likučius, todėl oda akimirksniu tampa sausa ir švari. Nusiplovus rankas nereikia liesti kitų paviršių, įjungti prietaiso, nes veikia čia integruoti jutikliai. Be to, modernūs rankų džiovintuvai tą patį rezultatą pasiekia per kur kas trumpesnį laiką nei įprasti prietaisai, todėl sunaudojama mažiau energijos.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.