Antgaliai

Siurblių antgaliai pritaikyti įvairiems „Dyson” siurblių modeliams bei jais besinaudojančių poreikiams. D-one.lt rasite ypač platų antgalių pasirinkimą, kuriuos pritaikysite grindims, baldams, kilimams ar kitiems namų paviršiams valyti.

„Dyson” antgalių pasirinkimas

„Dyson” kompanijos sukurti švaros antgaliai – tikri mūsų pagalbininkai siekiant palaikyti tvarkingus namų paviršius nuo A iki Z. Sukūrę daugiau nei 10 įvairioms reikmėms skirtų antgalių „Dyson” pradžiugino gausų būrį švaros entuziastų. Įvairiems siurblių modeliams pritaikyti antgaliai – kokybiškam kilimų, grindų, baldų ir čiužinių, užuolaidų, dulkių nuo spintelių ar smulkių daiktų valymui. Turite namuose pūkuotų augintinių? Tuomet antgalių asortimente rasite skirtus ir plaukams bei pūkams surinkti.

„Dyson” antgalių privalumai

Tik ilgesnį laiką pasinaudoję vienu ir tuo pačiu antgaliu suprantame, kad ne viską pavyksta kokybiškai išvalyti. Būtent ši priežastis skatina ieškoti asmeniniams valymo ypatumams bei poreikiams tinkamiausių antgalių. Vienas pagrindinių ir bene didžiausių privalumų – tai antgalio pritaikymas pagal valomą paviršių. Pavyzdžiui, už sofos esantį nedidelį tarpelį gan sudėtinga išvalyti universaliu antgaliu, tačiau šį pasikeitus į mažesnį – patogiai prieinate norimą vietą net nepajudindami baldo iš vietos. Dar vienas pavyzdys galėtų būti subraižymams jautrūs paviršiai. Su įprastu, grindims siurbti pritaikytu antgaliu tikrai galime apgadinti trapaus daikto išorę, bet specialus antgalis su šepetėliu padės švelniai nusiurbti dulkes ir tuo pačiu išsaugoti brangų daiktą.

Kaip išsirinkti antgalį?

Rinkdamiesi švaros antgalį pirmiausiai apgalvokite, kokius paviršius dažniausiai tenka valyti, ar daug sunkiai pasiekiamų vietų galite suskaičiuoti namuose. Pagal tai bus lengviau apsispręsti, kiek skirtingų antgaliu jums reikės. Nors švaros antgalių pasirinkimas yra gan didelis – taip pat svarbu atsižvelgti ir į jūsų siurblio modelį. Jeigu nesate tikri ar antgalis tinka jūsų turimam siurbliui, visuomet galite pasitikrinti padiktavę prietaiso serijos numerį mūsų konsultantui.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!