Maisto džiovyklės

Maisto džiovyklės

Maisto džiovyklė yra tas prietaisas, kuris padės maitintis sveikiau, nuolat po ranka turėti gardžių užkandžių, ilgiau išlaikyti maisto produktus, išvengiant bereikalingo jų švaistymo ir dar daugybę kitų privalumų. Tad kokia turėtų būti maisto džiovyklė ir į ką atkreipti dėmesį?

Maisto džiovyklės galingumas

Nuo maisto džiovyklės galingumo priklauso kaip ilgai džiovyklė džiovins maistą – kuo ji galingesnė, tuo šis laikas trumpėja. Mūsų elektroninėje parduotuvėje esančios maisto džiovyklės yra virš 600 vatų galingumo, o tai leis greitai ir sklandžiai išdžiovinti itin didelį kiekį maisto griežinėlių vienos džiovinimo sesijos metu.

Šilumos ir oro srauto paskirstymas

Labai svarbu, kad šilumą ir oro srautą džiovyklė paskirstytų tolygiai, taip kiekviename padėkle esantys maisto gabalėliai džius vienodai ir išsaugos daugiausia maistingų medžiagų. Taip pat ši funkcija leidžia reguliuoti karšto oro srauto greitį, dėl ko į džiovyklę įdėti maisto griežinėliai džius dar greičiau. Elektroninėje parduotuvėje d-one.lt esančios džiovyklės turi tolygios temperatūros paskirstymo sistemą, pastovų šilumos paskirstymą ir reguliuojamą temperatūrą.

Padėklų kiekis

Padėklų kiekis ir jų dydis lems, kiek savo džiovyklėje maisto gabalėlių galėsite džiovinti. Kuo daugiau padėklų ir kuo jie didesni, tuo daugiau maisto griežinėlių galėsite sudžiovinti vienos džiovinimo sesijos metu. Tai ypatingai praverčia, kai savo darže ar sode nuimate derlių ir dalį daržovių, vaisių norite išsaugoti žiemai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje esančios maisto džiovyklės turi net iki dešimties itin didelių padėklų, kas leis patogiai ir sklandžiai džiovinti didelius maisto kiekius. Jose galėsite džiovinti vaisius, daržoves, uogas, grybus, žoleles, mėsos gabalėlius ir t. t.

Medžiagos, iš kurių pagamintos maisto džiovyklės

Kad maisto džiovyklė ilgai tarnautų, labai svarbu, kad ji būtų pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Elektroninėje parduotuvėje esančių džiovyklių korpusai ir padėklai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir plastiko, be BPA.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!