NAUJIENA
BIO-CHEM Grilio ir orkaitės valiklis, 500 ml

BIO-CHEM Grilio ir orkaitės valiklis, 500 ml

9.89€
Prekės kodas: 711405
Atsiimkite paštomatuose nuo 2.99 €
Pristatymas į namus nuo 4.99 €
Prekės aprašymas

Griliaus ir orkaitės valiklis Smoke Resin Remover, 500 ml

Pridegusio maisto ir riebalų valymas retai kada būna malonus, o su šiuo valikliu, tai padaryti lengva ir greita. Po tam tikro laiko riebalai, suodžiai ir pridegęs maistas neišvengiamai tampa kepsninės ar orkaitės dalimi, tačiau naudodami šį valiklį galite suteikti naują švaros pojūtį ir blizgesį visiems vidiniams kepsninės, orkaitės, rūkyklos paviršiams, puodams, keptuvėms, skardoms, grotelėms ir kitiems įrankiams, kurie nėra pagaminti iš aliuminio.

  • Pašalina dervas, riebalus, aliejų, baltymus, pridegusią aliuminio foliją.
  • Valo nerūdijantį plieną, ketaus ir emalės paviršius, porcelianą – medžio anglių kepsinę, elektrinį grilių, dujinį grilių, rūkyklą, stalo kepsninę, olandišką krosnelę, griliui skirtus įrankius, puodus, keptuves, orkaitę, groteles, skardas, kaitlentę, gartraukį. Nenaudoti aliuminiui valyti.
  • Koncentruota formulė.
  • Biologiškai skaidus, be dažiklių, be kvapiųjų medžiagų.

Galingas

Universalus

Taupiai naudojamas

Greitas poveikis

Pašalina net ir įsisenėjusius, pridegusius nešvarumus.

Tinka kepsninių, orkaičių ir kitų įrankių valymui.   

Dėl koncentruotos formulės, valiklį galima skiesti vandeniu.

Pridegę nešvarumai įveikiami be varginančio šveitimo.   

Naudojimas: priklausomai nuo užterštumo lygio, valiklį naudokite koncentruotą arba skiestą iki 1:40. Norint pagerinti valymo efektyvumą, galite naudoti šepetėlį. Trumpam leiskite valikliui įsigerti, o tada nuplaukite paviršių vandeniu. Nenaudokite aliuminio paviršiams valyti. Saugokite nuo šalčio. Rekomenduojama dėvėti pirštines ir akių apsaugos priemones. Laikykite kambario temperatūroje. Atsargiai uždarykite buteliuką.

Sudėties ženklinimas pagal Reglamentą (EB) Nr. 648/2004: < 5 % nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

Saugumo rekomendacijos: PAVOJINGA. Sudėtyje yra: KALIO HIDROKSIDAS; Heksil D-gliukozidas. Gali ėsdinti metalus. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. ĮKVĖPUS: išnešti nukentėjusįjį į gryną orą; jam būtina patogi padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu [arba čiurkšle]. Absorbuoti išsiliejusią medžiagą, siekiant išvengti materialinės žalos. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietos/regioninius/nacionalinius/ tarptautinius reikalavimus.

Konsultacija ir apžiūra salone

Turite klausimų apie prekę ar pirkimo sąlygas?

El. paštas: hello@d-one.lt

Tel.: +370 700 33393

Norite apžiūrėti ir paliesti prekę gyvai?

P.Lukšio g. 23,Vilnius

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Gedimino pr. 16,Vilnius

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Bendras įvertinimas

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!