Kava ir kapsulės

Itališka kava vertinama ir giriama visame pasaulyje. Tikri kavos žinovai dažniausiai rekomenduoja rinktis šią kavą tiems, kurie nori atrasti tikrąsias jos skonines savybes, pajusti subtilias, tačiau gomurį džiuginančias natas. Itališka kava ruošiama garsiausiuose restoranuose ir specializuotose kavinėse, o jos platus asortimentas suteikia galimybę rinktis labiausiai pomėgius ir poreikius atitinkančius produktus. Nuo šiol aukščiausios kokybės itališkos kavos Jūs galite pasiruošti ir namuose – tam visai nebūtina niekur iš jų eiti, nes mes Jums galime pasiūlyti rinktinės, ypač aukštos kokybės itališkos kavos, kurią tiekia pasaulyje pripažinti gamintojai.

Dauguma aukštos kokybės itališkos kavos pasaulį pasiekė kaip nedidelis šeimos verslas, kuris vėliau išpopuliarėjo ir ilgainiui tapo geros kavos sinonimu. Tokią istoriją mena ir „Musetti“, ir „Mauro“, ir „Marcafe“, ir kiti žinomiausi gamintojai. Savo sėkmę jie pasiekė sąžiningu ir kruopščiu darbu bei iki smulkmenų kontroliuojama produktų kokybe. Daugelis masinės produkcijos gamintojų neskiria tiek dėmesio kavos kokybei ir pupelių paruošimo procesui. Gaminant skirtingos rūšies kavas, pupelės tiesiog maišomos ir skrudinamos kartu. Rinktinė itališka kava siekia išlaikyti išskirtinumą, todėl laikosi unikalios gamybos technologijos, kai kiekvienos rūšies pupelės paruošiamos atskirai ir tik tada maišomos, taip išsaugant geriausias jų skonines savybes ir rūšinį išskirtinumą. Nors šis itališkos kavos ruošimo procesas trunka gerokai ilgiau, tačiau nuostabus skonis to tikrai vertas. Įsitikinkite!

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!