Tatuiruočių spausdintuvas

Tatuiruočių spausdintuvas – naujiena, apie kurią tikriauisiai mažai kas estate girdėję. Taip, šiandien tatuiruotes galite ne tik darytis tikruoju būdu, bet ir jas atsispausdinti. Ant savo kūno. Išsirinkite savo tatuiruočių spausdintuvą jau šiandien ir kurkite išskirtinius tatuiruočių dizainus kasdien!

Tatuiruočių spausdintuvas – kūno puošimui

Prinker – tai prietaisas, skirtas laikinų tatuiruočių kūrimui ant kūno. Šis įrenginys, tobulas pasirinkimas norintiems tatuiruotės, tačiau negalintiems pakęsti skausmo ir besibaiminantiems, jog meno kūrinys ant jūsų kūno – visam likusiam gyvenimui. Tiek Prinker S, tiek M aparatams pritaikytos rašalo kasetės su kosmetiniais dažais, nesukeliančiais dirginimo bei nepaliekančiais dėmių.

Kaip naudotis Prinker spausdintuvu?

Galime pasidžiaugti, jog tai pirmasis mobilus skaitmeninis laikinas tatuiruotes spausdinantis prietaisas. Naudodamiesi juo jūs galite sukurti bei atspausdinti ant odos vandeniui atsparias, bet su muilu lengvai nuplaunamas tatuiruotes.

O naudotis šiuo prietaisu – labai paprasta! Parsisiunčiate Prinker programėlę į mobilųjį telefoną. Atlikę šį žingsnį – pasiruoškite aparatą. Įstatykite norimą, jūsų Prinker spausdintuvui tinkamą kasetę ta puse, kuriais dažais norėtumėte tuo metu spausdinti. Įjunkite aparatą ir susiekite jį su parsisiųsta programėle. Tuome įsikelkite norimą dizainą ir pasiruoškite tatuiruotės spausdinimui. Papurškite odą specialiu „primer“ skysčiu, jam nudžiūvus, paspauskite spausdinimo mygtuką ir švelniai prabraukite jį toje vietoje, kur norite tatuiruotės. Ir vuolia! Jūs jau turite rezultatą. Tam, kad dažai geriau laikytųsi, galite papildomai papurkšti specialiu „primer“ skysčiu.

Šiuo nesudėtingu procesu bei vienos kasetės rašalo turiniu galėsite savo kūną papuošti iki 1000 skirtingų dizainų tatuiruočių. Leiskite sau eksperimentuoti ir kurti kasdieną vis kitokį stilių!

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...

messenger