Geriausias drabužių garintuvas, kurį esame išbandę

Nors rinkoje gausu įvairių drabužių garintuvų modelių, tačiau geriausias drabužių garintuvas, kokį esame išbandę – tai SteamOne FD80B rankinis garų lygintuvas. Kodėl taip manome? Skaitykite straipsnį ir rasite visus teiginį pagrindžiančius atsakymus!

Galimai geriausias drabužių garintuvas

SteamOne FD80B – aukštos kokybės profesionalus rankinis rūbų garintuvas, sukurtas efektyviam audinių raukšlių lyginimui bei atnaujinimui. Šio modelio prietaisas pasaulyje itin mėgiamas dėl savo galingo našumo, universalumo bei patogių funkcijų, tinkančių intensyvesniam naudojimui. O pagrindinėmis priežastimis, kodėl manome, jog tai yra geriausias drabužių garintuvas (kurį esame išbandę) norime pasidalinti ir su jumis.

geriausias drabuziu garintuvas steam one

Galingas ir efektyvus audinių lyginimas ir atnaujinimas

Pirmiausiai SteamOne FD80B sužavėjo savo galingu garų išleidimu, kuris yra svarbus faktorius norint veiksmingai pašalinti ant rūbų susidariusias raukšles ir atšviežinti audinius. Turėdamas 2000 vatų kaitinimo elementą įrenginys geba sparčiai generuoti garus, todėl nuo prietaiso įjungimo iki lyginimo užtruksite vos 15 sekundžių (tuo tarpu kiti garintuvai pasiruošia darbui per maždaug 30 s). Lyginant su kitais SteamOne garintuvų modeliais (pavyzdžiui EUDTC120B, ar ST200GW) – FD80B garintuvas pasižymi gerokai didesne garo išeiga per tą patį laiką (32 g/min.).

Būtina paminėti ir tai, kad prietaiso veikimo metu iki 98 °C įkaitę garai atnaujina bei išlygina drabužius jų nedegindami ir nepažeisdami. Būtent šios priežastys lemia greitesnį ir efektyvesnį rūbų lyginimo procesą.

Garų išeigos reguliavimas ir efektyvus garinimas

Lyginant su aukščiau paminėtais modeliais, SteamOne FD80B galima laikyti geriausiu drabužių garintuvu dėl dar vienos priežasties: šis prietaisas turi garų intensyvumo reguliavimo funkciją, leidžiančią efektyviai išlyginti įvairaus storio audinius. Pavyzdžiui, jeigu ketinate lyginti plonus, mažai glamžius rūbus, tuomet jums pakaks ir silpnesnio garų režimo, tačiau nusprendus lyginti medvilninius marškinius ar kitus glamžytis linkusius drabužius – garų stiprumą galėtumėte reguliuotis iki maksimalaus. –

Prietaiso lyginimo padas padengtas keramine danga, tad tai palengvina garintuvo slydimą audiniu. Garų išeigos juosta integruota plačiai pade, tad garinimo proceso metu apimamas didesnis audinio plotas.

Lengvas vandens talpos pripildymas

Vandens talpa – vienas reikšmingesnių privalumų renkantis rankinį drabužių garintuvą. Kuomet ji per maža – dažną naudotoją erzina nuolatinis jos pildymas norint išlyginti glamžesnį rūbą. Su SteamOne FD80B pamiršite, ką reiškia tokios problemos. Šis modelis turi net dvi atskiras vandens talpas (80 ml ir 150 ml), kurias naudojant vieną po kitos nepertraukiamai lyginsite norimus drabužius, užuolaidas ar kitus audinius net iki 15 minučių.

Kompaktiškas ir patogus kelionėms dizainas

Sąlyginai nesunkus SteamOne FD80B pasižymi itin patogiu ir kompaktiškai sulankstomu dizainu, leidžiančiu šį įrenginį pasiimti su savimi į keliones. Patogiam lyginimui pritaikytos ir dvi vandens talpos (80 ml ir 150 ml), kurių pakanka iki 15 minučių garinimo. Didesnioji puikiai tiks namų poreikiams, o mažesnioji patogiausia kur nors išvykstant. Dar vienas dizaino privalumas – tai nuimamas laidas. Ši funkcija padaro prietaisą dar patogesnį tiek sutalpinti į krepšį, tiek sandėliuojant jį namuose.

Saugus ir veiksmingas pasirinkimas

Šį drabužių garintuvą galima laikyti itin saugiu. Ir ne tik dėl gebėjimo atsijungti pasibaigus vandeniui ar viršijus saugaus naudojimo laiką (priartėjus prie prietaiso perkaitimo), bet ir dėl patentuotos Soft start technologijos, padedančios išvengti kondensato lašėjimo nuo pačios garinimo pradžios.

Reziumuojant, drabužių lyginimo procesas jums gali tapti vienu smagiausių ir paprasčiausių, pasirinkus itin kokybišką ir efektyvų SteamOne FD80B modelį. Tai laiką ir energiją taupantis sprendimas, todėl neabejojame, jog pabandę šį garintuvą vargu ar norėsite grįžti prie įprasto rūbų lyginimo.

Jeigu susižavėjote ir jūs, panašaus modelio SteamOne drabužių garintuvą, skirtą tiek buitiniam, tiek ir profesionaliam naudojimui su stovu bei didesne vandens talpa galite išbandyti ir namuose. Daugiau informacijos apie garintuvo bandymo sąlygas rasite čia (https://www.d-one.lt/ziniu-erdve/isbandykite-steamone-george-drabuziu-garintuva-savo-namuose )

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...

messenger