Išbandykite "SteamOne George" drabužių garintuvą savo namuose!

d.one salonas siūlo unikalią galimybę išbandyti " SteamOne George" drabužių garintuvą savo namuose visiškai nemokamai.

Kokia proceso eiga?
Rezervuokite laiką – Atsiimkite prietaisą d.one salone – Išbandykite namuose - Grąžinkite prietaisą.
Kaip užsirezervuoti prietaisą?
Šiuo metu tai galite padaryti paskambinę telefonu: +370 700 33393 arba parašę elektroninį laišką paštu: hello@d-one.lt bei suderinę jums tinkamą laiką.
Kokiu būdu gausiu prietaisą?
Rezervuotą garų generatorių turėsite atsiimti bei grąžinti adresu: d.one salonas P. Lukšio g. 23, Vilnius. Kol kas siuntimo galimybės nėra.
Kiek ilgai galėsiu išbandyti prietaisą?
Prietaisą rezervuoti ir išbandyti galėsite iki 3 dienų. Pasiūlymu asmuo gali pasinaudoti tik vieną kartą.
Ar gali prietaisą pasiimti arba grąžinti kitas žmogus?
Grąžinti gali, tačiau privalote apie tai mus iš anksto informuoti akte nurodytais kontaktais ar tuo metu, kai naudojatės prietaisu. Norint pasiimti išbandymui skirtą garų generatorių būtina pateikti oficialų asmens dokumentą (pasą, tapatybės kortelę, naujo tipo vairuotojo pažymėjimą), bei pasirašyti prietaiso priėmimo perdavimo aktą panaudai.
Ką daryti, jeigu daiktą pažeidžiau arba sugadinau?
Grąžinę daiktą informuokite d.one salono darbuotoją apie pažeidimus ar gedimą, kurį darbuotojas įvertins ir priims sprendimą remiantis akte nurodytomis sąlygomis.
„SteamOne George“ drabužių garintuvai yra skirti naudoti buityje ir tik pagal paskirtį. Garų generatoriai neturi būti naudojami komerciniais, pramoniniais tikslais.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!