Geriausias belaidis dulkių siurblys, kokį esame išbandę - DYSON V15 Detect Absolute

Britų kompanija “Dyson” jau seniai stebina pasaulį savo gaminiais. Būtent jiems pavyko pažaboti orą savo naudai ir paversti jį į begalę išmaniųjų įrenginių, palengvinusių buitį šimtams tūkstančių žmonių. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie vieną populiariausių ir bene geriausiu pripažintu Dyson belaidžių siurblių modelių V15 Detect Absolute, kurį teko išmėginti ir mums.

geriausias belaidis dulkiu siurblys dyson

Kodėl tai geriausias belaidis siurblys, kurį teko išbandyti?

Jeigu reikėtų apibūdintį šį siurblį vienu sakiniu, galėtume drąsiai sakyti “Švaros galia jūsų rankose”. Dyson V15 Detect Absolute siurblyje integruotos naujausios technologijos, kurias kūrė 370 inžinierių komanda. Vieno iš inžinierių dėka buvo pastebėta, kad mūsų aplinkoje ne visi nešvarumai yra matomi plika akimi, tad buvo pradėta ieškoti sprendimų kaip juos pastebėti ir kuo efektyviau pašalinti. Taip šiame Dyson siurblio modelyje atsirado į antgalį įmontuotas žalios šviesos lazerio diodas, leidžiantis pamatyti visus, o ne tik mums įprastai regimus nešvarumus.

Tam, kad nešvarumų šalinimo procesas būtų dar įdomesnis, kūrėjai siurblyje įvedė ir nešvarumų monitoringo galimybę. LCD ekrane galite matyti nešvarumų kilmę (alergenai, žiedadulkės, pelėsiai, dulkių erkutės, odos atplaišos bei kiti cukraus kruopeles atitinkančio dydžio nešvarumai) ir kokį kiekį pavyko susiurbti realiuoju laiku. Nors pats siurblys naudotojui praneša informaciją tik apie iki 10 mikrojonų turinčių dalelių įsiurbimą, bet proceso metu susiurbia ir mažesnes.

Mūsų nuomone, vienas įdomiausių ir geriausių belaidžio dulkių siurblio išskirtinumų, tai šių smulkių dalelių monitoringo technologija. Kyla klausimas, Iš kur įrenginys žino, kiek ir ko susiurbė? Atsakymas paprastai nepaprastas. Siurblio viduje įmontuotas akustinis pjezo jutiklis, į kurį ir atsimuša visi mikro nešvarumai. Mikrodulkių prisilietimo prie jutiklio metu atsiradusi vibracija konvertuojama į elektrinius signalus, keliaujančius tiesiai į LCD ekraną, kur ir matome tikslią informaciją realiu laiku.

Be kita ko, negalime nepaminėti ir dar vieno aspekto, dėl kurio manome, kad tai yra geriausias mūsų išbandytas belaidis dulkių siurblys. DYSON V15 Detect Absolute įrenginys užprogramuotas pritaikyti savo galią pagal nešvarumų tipą ir kiekį. Pasirinkus auto režimą siurblys pats nuspręs, kokio intensyvumo reikės vienam ar kitam ant grindų esančiam nešvarumui, tad belieka tiesiog siurbti ti pasitikėti.

Efektyvus siurbimas su DYSON V15 Detect Absolute

Senesni belaidžių siurblių modeliai dažniausiai neturėdavo baterijos darbinio laiko atvaizdavimo, todėl ir siurbimas galėdavo nutrūkti bet kuriuo metu. Siekiant patogumo, Dyson LCD ekranėlyje įmontavo ir laikmatį, kuris besinaudojantiems siurbliu padeda turimą laiką (šiuo atveju iki 60 minučių nepertraukiamo siurbimo ant ekonominio rėžimo) išnaudoti dar efektyviau. Na, o nespėjus išsiurbti visko per numatytą laiką - siurblį pilnai galima pakrauti per 4,5 valandos.

Labai dažnai siurbimo efektyvumą pertraukia į siurblio šepečius įsivėlę siūlai ar plaukai, kuriuos, norint tęsti procesą, būtina pašalinti. Dar vienas DYSON V15 Detect Absolute privalumas - tai atnaujinti antgaliai. Siurblio antgalio viduje integruotas siaurėjantis volelis neleidžia užstrigti nė vienam plaukui ar - šie keliauja tiesiai į susiurbtų nešvarumų talpą. Tą išbandėme patys su komplektacijoje esančiu „Hair Screw Tool“ antgaliu.

Apibendrinant galime pasakyti, kad Dyson ne tik geriausias belaidis dulkių siurblys, kurį teko išbandyti žvelgiant per techninių naujovių prizmę, bet ir įrenginys palaikantis švarų namų orą. Su tokio tipo siurbliu, garantuojame, jog patirsite dar didesnį tvarkymosi malonumą!

Drauge kviečiame susipažinti su naujos kartos belaidžiais plaunančiais dulkių siurbliais – jūsų patogesnei namų priežiūrai kiekvieną dieną!

Nepraleiskite progos ir pasinaudokite galimybe šį siurblį išbandyti savarankiškai namuose NEMOKAMAI! Plačiau apie siurblio rezervaciją ir sąlygas skaitykite čia.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!