Išbandyk Dyson V12 ir V15 savo namų aplinkoje! Nemokamai.

Ką tik į Lietuvą atkeliavę Dyson V12 ir Dyson V15 išmanieji siurbliai su lazerine technologija, jau lengvina pirmųjų klientų buitį, tačiau jei dar turite abejonių – mes norime jas išsklaidyti. Pristatome unikalią galimybę išbandyti naujausios technologijos Dyson siurblius savo namuose visiškai nemokamai.

Išbandykite pasirinktą iš dvejų naujausių Dyson siurblių, pasilyginkite, kuris siurblys atitinka jūsų lūkesčius ir vizijas. Rezervuokite, atsiimkite prekę Vilniuje, išbandykite savo namuose ir tuomet nuspręskite. Šiuo metu išbandymo laukia abu naujausi Dyson V12 Slim Detect ir Dyson V15 Absolute Detect siurbliai su lazerine technologija. 

Kokia proceso eiga?

Rezervuokite laiką – Atsiimkite siurblį Vilniuje d.one salone – Išbandykite namuose - Gražinkite įrenginį.

Kaip užsirezervuoti norimą siurblį?

Šiuo metu tai galite padaryti paskambinę telefonu: +370 700 33393 arba parašę elektroninį laišką paštu: hello@d-one.lt bei suderinę jums tinkamą laiką.

Kokiu būdu gausiu įrangą?

Rezervuotą siurblį turėsite atsiimti bei grąžinti adresu: d.one parduotuvė P. Lukšio g. 23, Vilnius. Kol kas siuntimo galimybės nėra.

Kiek ilgai galėsiu laikyti siurblį?

Siurblį rezervuoti ir išbandyti galėsite iki 1-2 dienas. Pasiūlymu asmuo gali pasinaudoti tik vieną kartą.

Ar gali daiktą pasiimti arba grąžinti kitas žmogus?

Gražinti gali, tačiau privalote apie tai mus iš anksto informuoti nuomos sutartyje nurodytais kontaktais ar tuo metu, kai nuomojatės prekę. Norint pasiimti išbandymui skirtą siurblį būtina pateikti oficialų asmens dokumentą (pasą, tapatybės kortelę, naujo tipo vairuotojo pažymėjimą).

Ką daryti, jeigu daiktą pažeidžiau arba sugadinau?

Grąžinę daiktą informuokite d.one parduotuvės darbuotoją apie pažeidimus ar gedimą, kurį darbuotojas įvertins. Dyson sriubliai skirti naudoti tik įrengtose buitinėse, gyvenamose patalpose ar ofise ir tik pagal paskirtį. Su siurbliais DRAUDŽIAMA siurbti: statybines medžiagas, pelenus ir vandenį. Šių prietaisų negalima naudoti komerciniais, pramoniniais tikslais, negalima naudoti mažai prižiūrimose ir retai valomose patalpose tokiose kaip: rūsys, garažas, sandėlis ir kt.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...