• Dyson
  • Ecovacs
  • Laurastar
  • Novis
  • Höfats
  • Panasonic
  • Dyson Airblade
  • Slinger
  • Chef's Choice
  • Wüsthof

Hofats grilių priedai

 

Griliai – ir maisto ruošos priemonės ir kiemo puošmena. Stilingo dizaino atributai ne tik nepakeičiami šiltuoju metų laiku, kur buriasi šeima ir draugai, bet ir tampa išskirtiniu akcentu daugelio gyvenamųjų namų kiemuose ar soduose. Ant grilio ruoštas maistas džiugina naujais skonių potyriais, o kad maisto ruoša būtų dar lengvesnė ir malonesnė, grilio priežiūra – paprastesnė, siūlome rinktis grilių priedus, tarp kurių rasite priemonių saugiai eksploatacijai ir tinkamam laikymui užtikrinti. Čia gausu įvairių kepsninių stovų ir laikiklių, kuriuose galima derinti prie turimų priemonių arba pakeisti pažeistas, susidėvėjusias dalis. Taip pat ir apdangalų, kuriais uždengus grilių į jo vidų nepatenka lietaus ar kitų kritulių. Ką jau kalbėti apie gausybę maisto ruošos priedų, kurie užtikrina komfortą ir kokybę.

HOFATS CONE apdangalas HOFATS CONE apdangalas
69.99€
Žiūrėti
HOFATS CONE grotelės HOFATS CONE grotelės
139.00€
Žiūrėti
HOFATS CONE padėklas HOFATS CONE padėklas
69.99€
Žiūrėti
HOFATS CUBE grotelės HOFATS CUBE grotelės
49.99€
Žiūrėti
HOFATS CUBE padėklas HOFATS CUBE padėklas
59.99€
Žiūrėti
NAUJIENA
HOFATS BOWL apdangalas HOFATS BOWL apdangalas
39.99€
Žiūrėti
HOFATS BOWL grotelės HOFATS BOWL grotelės
49.99€
Žiūrėti
HOFATS TRIPLE 45 grotelės HOFATS TRIPLE 45 grotelės
119.00€
Žiūrėti
HOFATS BEER BOX grotelės HOFATS BEER BOX grotelės
29.99€
Žiūrėti
HOFATS BEER BOX padėklas HOFATS BEER BOX padėklas
29.99€
Žiūrėti

Grilio priedai maistui gaminti

Lengvai ir patogiai ruošiamas maistas – viena pagrindinių sąlygų, lemiančių jo skonį ir malonumą gaminti. Kepsninių priedai suteikia galimybę mėgautis maisto ruoša, nes visa tai galima atlikti greitai ir labai patogiai. Be to, su šiais priedais nesunku pasirinkti ir gamybos būdą: norėsite maisto ruošto ant įprastų ar ant ketaus grotelių? O gal dar kitu būdu? Pjaustykite, smulkinkite ir patiekite patiekalus ant aukštos kokybės lentelių bei padėklų. Atraskite naujas maisto ruošos galimybes ir dar nepaprastesnius skonius su tinkamais ir patogiais grilio priedais.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Lizingas be pabrangimo*. Plačiau