Profesionali tekstilės priežiūra namuose su inovatyvia garų technologija

Tyrimai rodo, kad 70 % žmonių į valyklas savo drabužius neša ne todėl, kad jie nešvarūs, o todėl, kad jie suglamžyti, tačiau netinkami lyginti paprastu lygintuvu. Iš tiesų švarkai, paltai, kostiumai, prabangios suknelės ir kiti storesnio ar delikataus audinio gaminiai reikalauja atidesnės priežiūros. Vis dėlto ją įmanoma užtikrinti ir namų sąlygomis. Tam tereikia efektyvios garo technologijos – ir Jūsų drabužiai greitai, natūraliai, be jokių kenksmingų cheminių priemonių ir audinį žalojančio poveikio atgaus nepriekaištingą formą. Negana to, naujausios garo technologijos leidžia drabužį ne tik išlyginti, bet ir dezinfekuoti.

Šveicarų inovatyvių lyginimo technologijų kūrėja „LauraStar“ kviečia į drabužių puoselėjimą pažvelgti kitaip: saugus aplinkai, švarus, jokių cheminių priemaišų neturintis garas leidžia atgaivinti audinį ir suteikti jam norimą formą. 5 argumentai, leisiantys rūpintis savo drabužiais patiems ir nenešti jų į valyklą:

1. Rūpinkitės savo drabužiais ne tik tada, kai jie tampa nešvarūs. Dažniausiai į valyklas rūbus nešame tikėdamiesi, kad ten jais rūpinsis itin švelniai. O nuėję pasiimti, tikimės, kad mūsų numylėtas paltas atrodys kaip naujas, nors prieš tai jau kurį laiką buvome jį gerokai apleidę... Visas šis procesas kainuoja ir nemažai laiko, ir pinigų. Be to, pririša prie konkrečios vietos. Mūsų patarimas – verta išsiugdyti įprotį drabužiu rūpintis ne tik tada, kai metas į skalbyklę ar valyklą, bet kas kartą prieš dėvint.

2. Rinkitės natūralią dezinfekciją. Kasdienė drabužių ir namų tekstilės priežiūra yra iššūkis – dažnam ištarus burtažodį „metas valyti užuolaidas“ nueina šiurpas. „LauraStar“ tikslas – pakeisti šį požiūrį ir atrasti lyginimo garais malonumą. Tyrimais įrodyta, kad galingas, sertifikuotas šveicariškas garas patikimai dezinfekuoja drabužius ir kitus namų audinius, sunaikindamas 99,9 % virusų (COVID’as taip pat įeina į šį sąrašą), bakterijų ir 100 % dulkių erkučių, tam nenaudodamas jokių chemikalų. Be to, lyginimas garais švelnina į audinius įsigėrusius kvapus ir yra tinkamas valyti tiek dienines, tiek naktines užuolaidas, pagalvėles, pledus ir kt.

3. Gamtai ir žmogui palankūs procesai. Įprastose valyklose drabužių priežiūrai naudojamos cheminės dezinfekcijos priemonės ir tirpikliai. Jie veikia efektyviai, tačiau nėra draugiški gamtai, žmogui ir net pačiam audiniui. Plačiai sausam audinių valymui naudojamas sintetinis tirpiklis tetrachloretilenas moksliniais tyrimais patvirtintas kaip žalingas sveikatai ir aplinkai. Audinių priežiūra natūraliais garais namuose – gerbianti aplinką ir praktiška, leidžianti tekstilei atgauti purumą, lengvą kritimą ir pirminę išvaizdą.

4. Taupykite pinigus ir laiką. Neturite laiko ieškoti valyklos? Norite drabužį dėvėti dabar, o ne kai kažkas išvalys ir jums praneš, kad galite atvykti atsiimti? O gal nenorite švaistyti pinigų? Lyginimo garais technologija taupo ne tik jūsų skalbyklę (nes norint atgaivinti ilgiau lentynoje gulėjusį rūbą nebebūtina jo skalbti), bet ir pinigus bei laiką. Ne tik nesudėtingai prižiūrimi šiuolaikiniai audiniai atvėrė kelius garo technologijų išpopuliarėjimui – prie to prisidėjo ir šiandieninis gyvenimo būdas, kada dalį savaitės dirbame vienoje, dalį – kitoje pasaulio pusėje. Savo garintuvą galite pasiimti bet kur! Ir jis bus jūsų paslaugoms minutę prieš išėjimą, o ne pagal valyklos grafiką.

5. Rinkitės tvarius sprendimus. Norite sumažinti savo vartojimo pėdsaką? Svarbus žingsnis – pailginti drabužių gyvenimo laiką. Rečiau skalbiamas rūbas ilgiau išsaugo savo kokybę. O ilgesnis dėvėjimo laikas ir lėtoji mada demonstruoja pagarbą žemės resursams ir žaliavoms, taip pat mažina greitosios mados industrijos generuojamų atliekų gausos problemą. Be kita to, „LauraStar“ pozicija – kovoti su programuojamu prietaisų nudėvėjimu ir siūlyti rinkai tvarias, ilgaamžes technologijas. Šią poziciją įmonė įrodo savo gaminiams teikdama 10 metų techninę garantiją.

  

Ką galima lyginti garais, ir ko ne?

 Kai kuriems drabužiams tinka sausas valymas, kitų griežtai negalima valyti sausuoju būdu. Todėl visuomet skaitykite tekstilės prekių etiketes. O kam tinka, ir kam – ne lyginimas garais?

Tinka:

•  Visiems drabužiams, pagamintiems iš acetato, šilko, viskozės, poliesterio ir kitų delikačių audinių.

•  Paltams, švarkams, kostiumams.

•  Drabužiams, turintiems klosčių ar įmantrių siūlių.

•  Specialiais būdais apdorotiems audiniams (pavyzdžiui, standiems).

•  Baldų apmušalams, namų tekstilei.

Netinka:

•  Odos ir netikros odos gaminiams.

•  Zomšos gaminiams.

•  Drabužiams, turintiems šiltinamąjį plunksnų sluoksnį.

•  Drabužiams, kurių audinių sudėtyje yra polivinilchlorido (PVC). Tarp tokių – ir dauguma dabar itin populiarių dygsniuotų striukių.

•  Karoliukais, žvyneliais, lašeliais puoštiems rūbams (gali išsilydyti). Vos kelios minutės su higienišku mikrodispersiniu „LauraStar“ garu – ir Jūsų suknelė paruošta dėvėjimui, lyg ką tik iš vitrinos. Metas pradėti mėgautis lyginimo ritualais!

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...

messenger