Plaukų formavimo revoliucija su „Dyson Airwrap“

Panašu, kad plaukų priežiūros rinkoje lig šiol lyderiavusiam plaukų džiovintuvui „Dyson Supersonic“ atsirado stiprus konkurentas. „Dyson“ teks susikauti... su pačiu savimi: plaukų formavimo įrankis „Dyson Airwrap“ pelnė apdovanojimą „Allure Best of Beauty Breakthrough Award 2019“ (Allure grožio geriausieji: proveržio nominacija), kuriuo 2016-aisiais buvo įvertintas ir jo pirmtakas. Šis apdovanojimas – tai produkto įvertinimas už inovatyvumą, už savybes, keičiančias esamas grožio rinkos taisykles, už atradimus, kurie būtų verti pavadinti revoliucijomis. Apdovanojimu įvertinami tie produktai, kurie perkuria mūsų rutiną, koreguoja mąstymą ir papildo grožio industrijos žemėlapį. Ką gi, ko gero, nieko nenustebinsime, į šiuos rinką pertvarkančius žaidėjus įrašę „Dyson“, kurio naujiena iškart užkopė į sveiko grožio rinkos everestą.

„Dyson Airwrap“ gali pakeisti visą plaukų formavimo įrankių kolekciją – pamirškite lentynas, nukrautas plaukų džiovintuvais, garbanokliais, žnyplėmis ir šukavimo šepečiais. Viskas, ko reikia plaukams formuoti, nuo šiol telpa viename įrankyje. Per daug gerai, kad būtų tiesa? Partnerio nuotr./Plaukų formavimo revoliucija su „Dyson Airwrap“ Vietoj karščio – oro cirkuliacija „Dyson Airwrap“ kūrimas užtruko penkerius metus ir pareikalavo 30 milijonų dolerių investicijų. Užsibrėžtas tikslas formuoti plaukus sveikai privertė „Dyson“ inžinierius kaip reikiant pasukti galvas: teko mąstyti, kuo pakeisti plaukų struktūrą modifikuojantį karštį, neprarandant formavimo efektyvumo. „Dyson“ susikoncentravo į oro srautų dėsnius: plaukų formavimo įrankiui kurti buvo pasitelktas lėktuvų projektuotojams pažįstamas fenomenas, leidžiantis lėktuvui atsiplėšti nuo žemės. Lėktuvo variklių generuojami galingi oro sūkuriai padeda atsistumti nuo pakilimo tako paviršiaus, o „Dyson Airwrap“ oro srautai veikia atvirkščiai – plaukus pritraukia ir suteikia jiems pasirinkto antgalio paviršiaus linkius atkartojančią formą. Kaip tai atsitinka? Aukšto slėgio, didelio dažnio oro srautas keliauja antgalio paviršiumi ratu. Jam natūraliai paklūstanti plaukų sruoga pritraukiama, apvejama ir išlaikoma tol, kol įgauna naują formą.

Šis aerodinaminis principas, vadinamas Coanda efektu, leidžia panirti į ypatingą plaukų formavimo ritualą: kadangi sruoga, reaguodama į oro srautų judėjimą, aplink antgalį apsivynioja pati, Jums nebereikia būti sruogų atskyrimo ir sukimo ekspertu – užtenka mėgautis plaukų formavimo magija. Partnerio nuotr./Plaukų formavimo revoliucija su „Dyson Airwrap“ Plaukų formavimo įrankis „Dyson Airwrap“ iš savo giminaičio, džiovintuvo „Dyson Supersonic“ perėmė skaitmeninį variklį V9, ir būtent todėl yra toks galingas. Variklis V9 užtikrina nepriekaištingą ir nenutrūkstamą srautų cirkuliaciją, o nuolatinė išmanioji temperatūros kontrolė (tikrinama 40 kartų per sekundę) leidžia palaikyti pastovią mažesnę nei 150 °C šilumą. Taip plaukai apsaugomi nuo pažeidimų, kuriuos kaip kainą už grožį mokame naudodami įprastus plaukų formavimo įrankius. Pastarųjų veikimas pagrįstas ekstremalaus karščio poveikiu plaukui: karščiu suardžius plauko molekulių ryšius, sukuriami nauji, taip pakeičiant plauko formą. Tačiau ne paslaptis, kad plaukai negeba pamiršti padarytos žalos ir atgauti sveikatos: pažeistas plaukas lieka pažeistu tol, kol jį nukerpame. Partnerio nuotr./Plaukų formavimo revoliucija su „Dyson Airwrap“ Šeši plaukų grožio režimai Žinodami, jog ryšius tarp plaukų molekulių suardo ne tik karštis, bet ir drėgmė (vien dėl to, supynus drėgnus plaukus, jiems išdžiūvus, lieka garbanos), „Dyson“ inovacijų kūrėjai atsigręžė į šlapių plaukų formavimo idėją.

„Dyson Airwrap“ keičia plaukų formą juos džiovindamas, taigi prieš tai atskirai naudoti džiovintuvo nebereikia. Nebereikalingu tampa ir visas likęs plaukų formavimo įrankių arsenalas: „Dyson Airwrap“ antgaliai moka dirbti visus darbus, kuriuos seniau atlikdavo skirtingi prietaisai. Rinkai pristatomos trys prietaiso modifikacijos; prie prabangiausios iš jų pridedami net šeši formavimo antgaliai: 3 cm skersmens gausioms, taisyklingoms, simetriškoms garbanoms; 4 cm skersmens laisvai krintančioms asimetriškesnėms bangoms; paklusniam, jokių palaidų ar banguojančių sruogų nepripažįstančiam, tvirtam lygaus plauko įvaizdžiui; laisvesniam, lengvam, puriam lygių plaukų įspūdžiui su švelnaus masažavimo efektu; apimtį suteikiančiam, natūralias bangas išryškinančiam kasdieniam šukavimui; greitam, maloniam, griežtų reikalavimų neturinčiam džiovinimui. Beje, garbanojimui skirtų antgalių pridedamos dvi versijos – garbanų sukimui prieš arba pagal laikrodžio rodyklę.

Partnerio nuotr./Plaukų formavimo revoliucija su „Dyson Airwrap“ Beliko aptarti smulkmenas: „Dyson Airwrap“ – tai neigiami jonai (mažina statinį krūvį), vos 82 decibelų triukšmo lygis, 4 karščio, 3 greičio režimai, 1300 W galia, 260 cm ilgio laidas, 13 l/s oro srautas, 675 g svoris. Charakteristikos – įspūdingos, o geriausia dalis – ta, jog „Dyson Airwrap“ sėkmingai sumažina karštį ir sutrumpina plaukų formavimui skiriamą laiką, tačiau visa tai pasiekia be kompromisų, neaukojant nei plaukų grožio, nei formavimo efektyvumo.

Vienas įrankis – šešeriopai laimingi plaukai, pasiruošę visoms gyvenimo šventėms, tarp kurių – ir paprasta, sveika, lengva kasdienybė su... „Dyson Airwrap“! 

 

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!