Naujausios „Dyson“ technologijos rūpestingai plaukų priežiūrai: šio prietaiso namuose norės kiekvienas

„Dyson“ tęsia sveikos plaukų priežiūros epopėją ir žengia į vieną iš pavojingiausių – tiesinimo žnyplių – sektorių. Jeigu plaukų džiovintuvas „Dyson Supersonic™“ ir formavimo prietaisas „Dyson Airwrap™“, sumažinus karštį, galėjo remtis oro cirkuliacijos poveikiu, žnyplėms liko tik... karštis. Ne veltui šių metų kovą pristatyta inovacija „Dyson Corrale™“ buvo kurta septynerius metus: jos idėja – pirmosios rinkoje lanksčios žnyplių plokštelės, mažesnis karštis ir belaidis sprendimas. Kad grožis būtų pasiekiamas bet kur ir bet kada.

Ilgus dešimtmečius plaukų tiesintuvų technologija nekito: skirtingi gamintojai konkuravo žnyplių plokštelių dangos savybėmis, ilgiu ir pločiu, įkaitimo greičiu, temperatūros režimais, tačiau pamiršo tai, kas svarbiausia, – plaukų sveikatą. Ekstremalus karštis ir netolygus jo pasiskirstymas plaukų sruogoje – nuolatos kartojamos žnyplių konstrukcinės klaidos. Kol rinkos konkurentai koncentravosi į integruotus skaitmeninius ekranus ir diegė dizaino naujoves, „Dyson“ inžinieriai ilgiems metams užsidarė laboratorijose. Visų pirma jie sukūrė naujus plaukų testavimo metodus ir ištyrė šimtus mylių įvairaus tipo natūralių plaukų. Ir tik suvokę plauko prigimtį ir žnyplių žalos veiksnius pradėjo vystyti inovaciją: po 3690 prototipų dienos šviesą išvydo plaukų tiesinimo prietaisas „Dyson Corrale™“.

Naujausios „Dyson“ technologijos rūpestingai plaukų priežiūrai: šio prietaiso namuose norės kiekvienas - mažiau karščio ir tolygus įtempimas. Su šūkiu „Jokių stiliaus kompromisų!“ vartotojus pasitinkantys „Dyson Corrale™“ kūrėjai, visų pirma, sumažino karštį. Tuomet suprato, jog dėl vėsesnio kaitinimo saugomas plaukas, tačiau prarandama galimybė kurti precizišką šukuosenų dizainą. Tad pagrindine užduotimi tapo išsaugoti maksimalų prietaiso efektyvumą, esant mažesnei temperatūrai. Dėmesys nukrypo į plaukų įtempimo faktorių.

 

Paaiškinsime paprastai: norint keisti plauko formą, reikia jį ne tik kaitinti, bet ir įtempti. Kai plaukai žnyplėse pasiskirsto netolygiai, kai kurie jų yra įtempiami, kai kurie – ne. Todėl naujausias „Dyson“ plaukų priežiūros technologijų šeimos narys į profesionalų salonus ir grožio puoselėtojų namus žengia su atradimu, padėjusiu išspręsti esminę įprastų tiesintuvų problemą – kietų žnyplių plokštelių naudojimą: būtent jis lėmė netolygų sruogos pasiskirstymą.

Lanksčių plokštelių įvedimas į plaukų tiesinimo istoriją iš esmės keičia grožio ritualo tradiciją: „Dyson Corrale™“ plokštelės išsigaubia, apglėbdamos ir sutelkdamos visą plaukų sruogą į poveikio zoną. Suėmus įprastomis žnyplėmis, dalis plaukų susispaudžia, dalis išsisklaido. Todėl tos pačios sruogos turi būti veikiamos žalingu karščiu daugiau kartų, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. „Dyson Corrale™“ lanksčios plokštelės užtikrina, kad koncentruotai į ovalią sruogą sutelkti plaukai būtų veikiami vienodos įtempimo jėgos, todėl užteks vos keleto prisilietimų, kad šukuosena įgautų pageidaujamą formą.

Be to, sutelkus sruogą tarp lanksčių plokštelių, nė vienas plaukas nėra įkaitinamas iki plokštelių temperatūros, nes pačiame viduryje esantys plaukai vėsina susitelkusius aplink: plaukų temperatūra visą laiką yra 6,6 °C žemesnė nei plokštelių. Lanksčios magnio ir vario lydinio plokštelės leidžia maksimizuoti sruogos kontrolę ir paskirstyti įtempimo jėgą tolygiai. Įprastomis žnyplėmis suspausti plaukai tarp plokštelių pasklinda labai plonu sluoksniu, todėl patiria maksimalų karščio poveikį ir yra pažeidžiami negrįžtamai.

Kaip ir ankstesni „Dyson“ plaukų priežiūros prietaisai, „Dyson Corrale™“ pasižymi išmaniu temperatūros valdymu: jutiklių sistema fiksuoja plokštelių temperatūrą 100 kartų per sekundę ir neleidžia jai pakilti aukščiau pasirinkto lygio. Galimi trys karščio režimai: 165 °C, 185 °C ir 210 °C, tačiau net intensyviausias kaitinimas plaukams pakenkia 50 % mažiau, nei įprasti rinkos produktai (testuota „Dyson“ laboratorijose, matuojant plauko stiprumo kitimą, atsižvelgiant į tiesių / lanksčių plokštelių naudojimą).

Dar viena gera naujiena „Dyson Corrale™“ naudotojams: 4 elementų ličio jonų baterija užtikrina naudojimosi belaidžiu prietaisu malonumą. Nuo šiol nebereikės taikytis prie elektros lizdų infrastruktūros – kur gražintis, spręsite Jūs. Tiesinimo žnyples paprasta naudoti net automobilyje, pakeliui į susitikimą, ar paplūdimy, tvarkantis šukuoseną po maudynių. 100 % pakrauta baterija leis prietaisu naudotis 30 minučių. Jei prireiktų ilgiau, tereikia prijungti žavingą magnetinį 360° kampu tvirtinamą kroviklį (laido ilgis – nuo 2,2 iki 2,7 m) ir naudoti prietaisą hibridiniu įkrovimo režimu. Įkrovimo laikas – 40 minučių (90 %) arba 70 minučių (100 %). Baterijos lygį, kaip ir temperatūros režimą bei įkrovimo duomenis, matysite OLED ekranėlyje. Kartu su „Dyson Corrale™“ vartotojas gaus ir stilingą minimalistinio dizaino įkrovimo bei laikymo stotelę, kurioje saugu laikyti net karštą prietaisą. Beje, 10 minučių nenaudotas įrenginys automatiškai išsijungia.

Viena iš smagesnių žinių – „Dyson Corrale™“ nieko nebijo: kompanijos tradicija išbandyti savo kūrinių atsparumą smūgiams, kritimui ant skirtingų dangų iš didelio aukščio, aukšto slėgio spaudimui, ekstremaliai intensyviam naudojimui ir kitoms negandoms buvo pritaikyta ir naujojo produkto patikrinimui. Taigi galite būti ramūs ir savo „Dyson Corrale™“ vežiotis kur panorėję. Belaidis, įdėtas į patogų, karščiui atsparų laikymo krepšelį, prietaisas tilps į bet kokią rankinę. Be to, tiesintuvą galėsite įsidėti ir į rankinį bagažą: kūrėjai pasirūpino specialiu skrydžio režimo užraktu, kuris nesukels trikdžių keliaujant lėktuvu.

Plaukų tiesinimo ir garbanojimo taisyklės Inovacijos kūrėjai informuoja: „Dyson Corrale™“, kaip ir bet kurias kitas tiesinimo žnyples, galima naudoti tik plaukams visiškai išdžiūvus. Drėgnas plaukas yra pažeidžiamiausias, todėl bet koks poveikis karščiu yra žalojantis. Su „Dyson Corrale™“ plaukai gali būti ne tik tiesinami, bet ir garbanojami ar švelniai banguojami: viskas priklauso nuo naudojimo būdo. Skirtingi temperatūros režimai leidžia pritaikyti prietaisą visų tipų ir ilgių plaukams.

Prieš tiesinimą ar bangavimą rekomenduojama plaukus iššukuoti. Kuo plonesnę sruogą suimsite žnyplėmis, tuo mažiau kartų reikės ją formuoti iki norimo rezultato. Mineralo turmalino aplikacija apsaugos plaukus nuo statinio krūvio, o specialios apsauginės juostelės užtikrins, jog plokštelių šilumos nepajustų nei rankos, nei galvos oda: ji skirta išskirtinai plaukams. Naujojo Dyson Corrale™ plaukų tiesintuvo pristatymas „Jokių laidų. Mažiau karščio. Daugiau neprilygstamo grožio“. „Dyson Corrale™“ – kai moteriškumas, žavesys ir sveikata dera su stulbinančiomis technologijomis.

 

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!