Nauja „Dyson“ belaidžių siurblių karta: V12 ir V15 modeliai su lazerine technologija aptinka net neregimas dulkes.

Lietuvių jau pamėgta ir įvertinta britų kompanija „Dyson“ nesnaudžia: pandemijos laikais inovacijų kūrėjai toliau tobulino savo belaidžius siurbimo sprendimus ir permąstė jų veikimo principus. Šiandien „Dyson“ pristato lazerinę technologiją, kuri akyliau nei žmogaus akis fiksuoja dulkių susikaupimo lygį. Naujausiame modelyje integruotas unikalus jutiklis skaičiuoja susiurbtų nešvarumų kiekį ir įvairovę, o siurblys automatiškai parenka reikiamą įsiurbimo galią, pritaikytą atsižvelgiant į nešvaros lygį. Taigi, ar paviršius yra išties švarus, nuo šiol nereikės spręsti patiems: tai atliks nešvarumus fiksuojančios „Dyson“ inovacijos! Jūsų dėmesiui – naujausi belaidžiai siurbliai: lengvas „Dyson V12 Slim Absolute“ ir galingiausias „Dyson“ pasirinkimas – „Dyson V15 Detect Absolute“.

Ar švara iš tiesų yra švari?

Gerėjant mūsų higienos įpročiams, siekis užtikrinti maksimalią namų švarą tampa prioritetu. „Dyson“ reaguoja į didėjančius vartotojų poreikius ir pristato naują buities priežiūros sprendimų kokybę. „Mūsų, kaip inžinierių, darbas yra spręsti kasdienes problemas. Per pastaruosius 12 mėnesių mūsų kasdienybė gerokai pasikeitė – daug daugiau laiko praleidome patalpose. Nenuostabu, kad pastebėjome ir daugiau buityje iškylančių problemų. Įpratome daug dažniau švarinti erdves, kuriose gyvename ir dirbame, tačiau mintyse vis dažniau kirba nerimas – ar iš tiesų tai, kas atrodo švaru, yra švaru“, – mintimis apie pasikeitusią realybę dalijasi kompanijos „Dyson“ įkūrėjas James Dyson.

Naująsias belaidžių siurblių technologijas, įdiegtas modelyje „Dyson V15 Detect Absolute“ (ir keletame kitų), kūrė 370-ies inžinierių komanda. Naujovių priežastimi tapo paprastas atsitiktinumas. Vienas iš inžinierių savo švariuose namuose atkreipė dėmesį į saulės šviesoje žvilgančias ore skraidančias dulkių daleles. Būtent saulės spindulys padėjo aptikti iš pažiūros švarioje erdvėje vis dėlto sklandančias dulkes. Šis pastebėjimas, pasiekęs likusią komandą, akimirksniu virto nauju „Dyson“ tikslu: inovacijų kūrėjai ėmė mąstyti, kas padėtų aptikti plika akimi neregimas daleles ir užtikrintų, kad jos bus užfiksuotos. 

Susiurbti tai, ką matome, – negana

Ne paslaptis, kad visi siurbiame tai, ką matome: perbraukę paviršių siurbimo šepečiu keletą kartų, einame toliau, nes nebematome stambesnių nešvarumų. Tačiau „Dyson“ užsimojo žvelgti giliau: į siurblio antgalį įmontuotas žalios šviesos lazerio diodas dabar leidžia pamatyti įprastai neregimas daleles. Žalios šviesos spinduliai apšviečia siurbiamą paviršių taip, kad be padidinamojo stiklo išvystume tai, kas iš tiesų dedasi ant mūsų grindų. Šį antgalį rasite abiejų – ir „Dyson V12 Slim Absolute“, ir „Dyson V15 Detect Absolute“ – komplektacijose.
Naujausio modelio „Dyson V15 Detect Absolute“ LCD ekrane vartotojas taip pat gali matyti, kiek ir kokios kilmės nešvarumų užfiksuota realiuoju laiku (siurblys aptinka ir vartotoją informuoja apie iki 10 mikronų dydžio daleles, tačiau įsiurbia ir kur kas mažesnes). Kaip tai veikia? Kiekviena mikrodulkelė, patekusi į siurblį, atsimuša į akustinį pjezo jutiklį. Smūgio vibracijos konvertuojamos į elektrinius signalus ir perduodamos į LCD ekraną. Vartotojas gali matyti čia ir dabar įsiurbiamų dulkelių dydį ir kiekį, kurie perskaičiuojami iki 15 tūkst. kartų per sekundę. Jutiklis visas įsiurbiamas daleles suskirsto į keturis tipus pagal dydį: tai alergenai ir žiedadulkės, pelėsiai ir odos atplaišos, dulkių erkutės ir jų liekamieji produktai bei didesni, cukraus kruopelės dydžio nešvarumai.
Tačiau tai – dar ne geriausia naujiena: fiksuodamas dulkių tipą ir kiekį, „Dyson V15 Detect Absolute“ prie gaunamų duomenų automatiškai pritaiko įsiurbimo galią. Ši funkcija veikia siurbiant AUTO režimu: sužadinta didelio teršalų kiekio, variklio galia padidėja, o kai dulkių kiekis normalizuojasi, įtraukimo galia automatiškai sumažėja. LCD ekrane taip pat galima matyti tikslų laiką, kiek minučių dar galėsite siurbti pasirinktu režimu. Tokiu būdu siurbimo ritualai įgauna precizišką tikslumą ir maksimalų efektyvumą.

Į aplinką sugrąžinamas išvalytas oras

Tiek „Dyson V12 Slim Absolute“, tiek „Dyson V15 Detect Absolute“ būdinga penkių lygių filtravimo sistema, surenkanti net 99,99 % iki 0,3 mikrono dydžio dulkių ir mikroskopinių dalelių. Į visus belaidžius „Dyson“ siurblius montuojamas plaunamas HEPA filtras užtikrina, kad visos kenksmingos dalelės, net žiedadulkės ir bakterijos, bus sugautos ir uždarytos siurblio viduje, o atgal į erdvę bus išpūstas maksimaliai išvalytas oras. Taigi siurbdami su „Dyson“, švarinate ne tik namų paviršius: drauge filtruojamo oro kokybė tampa palanki net alergiškiems žmonėms. Abu siurbliai išlaikė ir stabilią įsiurbimo jėgą, kuri, senkant baterijos įkrovimui, nemažėja. Taip pat nepakito higieniška dulkių talpos valymo sistema, užtikrinanti efektyvų susikaupusių dulkių pašalinimą vienu judesiu. Abiejuose modeliuose integruota keičiama baterija, kurią galima krauti atskirai nuo siurblio. Įsigijus papildomą bateriją, pirmajai išsikrovus patogu ją tiesiog pakeisti kita.

Serijos V12 ypatybės

Jei „Dyson V15 Detect Absolute“ yra galingiausias (maksimali galia – 240 oro vatų) išmanus belaidis siurblys rinkoje*, tai „Dyson V12 Slim Absolute“ yra lengviausias belaidis „Dyson“ siurblys. Jis tesveria 2,4 kg ir yra 20 % lengvesnis nei V15, tačiau pasižymi net 150 oro vatų įsiurbimo galia. Šio lengvo ir kompaktiško siurblio kūrimo motyvas buvo noras į siurblių kolekciją įtraukti itin manevringą prietaisą, kuriuo būtų patogu tiek siurbti lubas, tiek lengvai jį valdyti valant sunkiau pasiekiamus taškus. Būtent todėl šiam modeliui buvo sukurtas kitoks nei įprasta įjungimo / išjungimo mygtukas: padėtį užfiksuojantis mygtukas leis lengvai keisti siurblio padėtį rankose, nes nebereikės laikyti rankenos įspaudus įjungimo mygtuką. Todėl bus patogu palįsti po lova ar kitaip manevruoti aplink įvairias kliūtis. Šiek tiek mažesnė ir „Dyson V12 Slim Absolute“ dulkių surinkimo talpa – 0,35 l. Pats tas nedidelio ploto namų, butų ir nedidelių biurų savinininkams! Šio siurblio LCD ekrane matysite pasirinktą siurbimo režimą, likusį siurbimo laiką, priežiūros žinutes ir baterijos įkrovimo lygį.

Nauja neapsiveliančių antgalių karta

Šalia inovatyvaus antgalio su integruotu lazerio diodu „Laser Slim Fluffy“, kurį turi tiek V12, tiek V15 serijos modeliai; „Dyson“ inžinieriai taip pat nenumojo ranka į amžiną siurblių naudotojų galvos skausmą – plaukais ir kitomis pailgomis šiukšlėmis apsiveliančius antgalius. Jei anksčiau šis erzinantis trukdis buvo sprendžiamas išardant antgalį ir volelį nuvalant rankomis, kompanijos sprendimas pakeisti volelio formą akimirksiu išsprendė metų metus kartojamą siurblių gamintojų klaidą. Kūgio formos siaurėjantis volelis užtikrina, kad nė vienas plaukas neužsiliks ne vietoje: ištestuota su įvairių formų ir ilgių plaukais, technologija pranoko lūkesčius ir iš karto susilaukė ištikimų „Dyson“ vartotojų liaupsių. Šis sprendimas įdiegtas į mini motorizuotą antgalį „Hair Screw Tool“, kuris yra abiejų siurblių komplektacijose.

Dyson“ inovacijos leidžia sukurti higieniškesnę nei bet kada anksčiau namų aplinką. Šiandieninė kompanijos pozicija – kad niekas neprasprūstų pro akis, ir kad ne saulė, o siurblys pirmas užfiksuotų ore tvyrančias mikroskopines dulkes. Leiskimės į kelionę su nauja belaidžių siurblių karta!


* Tyrimo nr. EN IEC62885-4 CL5.8 ir CL5.9.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...

messenger