Manome, kad Melitta barista TS smart yra geriausias kavos aparatas, kokį esame bandę

Ne viename savo straipsnyje minėjome, jog „Melitta” kompanijai pamatus pastatė moteris, namų šeimininkė vardu Melitta Benz. Jos deka pasaulį išvydo pirmieji kavos filtrai, o vėliau sekė ir įdomi kavos aparatų evoliucija.

Žodis kava kiekvienam turi skirtingas asociacijas, tačiau net neabejojame, jog visos jos susijusios su maloniu kavos gėrimo ritualu. Smagu, jog šiandien galime džiaugtis ne tik paprasta juoda kava, bet ir espresso, latte, cappuccino, o dar geriau, kad visus šiuos gėrimus gali padaryti vienas kavos aparatas! Šiame straipsnyje pakalbėsime apie, mūsų manymu, bene geriausią kavos aparatą, kokį teko bandyti – tai „Melitta” barista TS smart.

geriausias kavos aparatas melita

Geriausias kavos aparatas – kiekvienam skoniui

Dažnas kavos mėgėjas galėtų pasakyti, kad geriausias (rankinis, automatinis, kapsulinis) kavos aparatas yra tas, kuris kasdien gamina jam kavą. Tačiau lygiai taip pat turime suprasti, ko mums reikia iš kavos gamybos prietaiso norint gerti skanią kavą? Taigi, prieš išsirinkdami, kurį prietaisą bandyti, pirmiausiai susitarėme, jog tai turi būti daug kavos gėrimų paruošti galintis aparatas.

„Melitta” barista TS smart buvo taikliausias mūsų pasirinkimas, todėl, kad galėjome išbandyti net 21 kavos gėrimą – trumpai tariant – kiekvienam pagal skonį ir poreikius. Kai išbandėme daugiau nei pusė gėrimų, pradėjome pastebėti, kas šiame aparate mums labiausiai patinka. Tad negaišdami laiko tas savybes ir išvardinsime.

·        Tylus veikimas. Visi žinome, kokie dažniausiai triukšmingi gali būti kavos aparatai. Vien dėl jų keliamo triukšmo dažnas negali pasimėgauti norima kava, nes visi kiti šeimos nariai vis dar miega (o pažadinti nesinori). Tad, žinokite, jog šiam automatiniam kavos aparatui tai negalioja. Tyliai malantis malūnėlis bei kiti aparate vykstantys procesai savo garsumu nesukėlė jokios neigiamos reakcijos.

·        21 kavos gėrimų receptas. Apsidžiaugėme pamatę, kad aparatas gali paruošti net 21 skirtingą kavos gėrimo variaciją, kas jam suteikia pranašumo prieš kitus šio gamintojo aparatus, pavyzdžiui, „Melitta” Caffeo Ci ar Caffeo Solo & Perfect Milk, kurie gamina standartinius kavos gėrimus. Be kita ko, verta paminėti ir kelioninius kavos aparatus, su kuriais kelionėje galėsite mėgautis apskritai tik vienos rūšies gėrimu. Tad įvairius kavos skonius vertinantiems žmonėms plati skonių paruošimo galimybė tikrai taps privalumu.

 ·        Automatinis pupelių pasirinkimas. Ši funkcija stipriai palengvino kavos gėrimo ruošimo naštą. Užteko pasirinkti kavos gėrimą, o aparatas pats sudėliojo kokio kiekio pupelių reikės viskam paruošti.

·        Mano kavos užfiksavimas (My Coffee Memory). Tai bene geriausia, mūsų manymu, aparato funkcija! Labai dažnai pasidarius skanią kavą, kitą kartą ją darantis tenka iš naujo sukti galvą, ką ir kaip buvome susireguliavę. Ši „Melitta” barista TS smart kavos aparato funkcija leidžia išsaugoti net 8 žmonių kavos pasirinkimus!

·        Itališkas paruošimo procesas. Jeigu esate itališkos kavos fanas – tuomet ši funkcija jus pradžiugins. Vieno mygtuko paspaudimu galėsite mėgautis tikra itališka kava ir bent trumpam nusikelti į tą kraštą.

·        Du puodeliai vienu metu. Tokios funkcijos privalumą tikrai supras mėgstantys gamintis pilną kavos puodelį ir žinoma tie, kurie nori sutaupyti laiko ruošdami kavą keliems asmenims iš karto.

·        Aparato valymas. „Melitta” barista TS smart automatinio aparato valymas dar kartą patvirtino mūsų nuomonę, jog tai geriausias kavos aparatas, kurį teko bandyti. Valymas garais bei kitos aparato švarą ir veikimą palaikančios funkcijos buvo aiškios ir lengvai įvykdomos, tad išvalyti aparatą it naują ilgai netrukome.

·        Valdymas per programėlę. O čia, jūsų dėmesiui, dar viena šauni funkcija! Kavą pasiruošėme vos kelių mygtukų paspaudimu savo išmaniajame telefone. Žinoma, tik reikėtų nepamiršti padėti puodelio, kitu atveju kava, pagaminta nuotoliu, neteks pasidžiaugti.

Apibendrinant galime teigti, kad tiek savo funkcionalumu, tiek plačiomis kavos ruošimo galimybėmis bei šiuolaikiniu valdymu šis, „Melitta” barista TS smart įrenginys neabejotinai pavergė mūsų širdis. Drąsiai galime sakyti, jog tai aparatas, į kurį investuoti verta. Išmėginkite patys jau šiandien!

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...

messenger