„Laurastar“ sausų mikrodispersinių garų galia: sunaikina koronavirusą

„Laurastar“ – 1980-aisiais įkurtas šveicarų prekės ženklas, kurio pamatinė idėja – profesionali rūbų priežiūra namų sąlygomis. Nuo pat veiklos pradžios svarbiausia „Laurastar“ vertybė buvo pagarba planetai ir mūsų drabužiams. Būtent todėl kompanija kuria dešimtmečius tarnaujančias tekstilės lyginimo technologijas, kurios ne tik padeda išlaikyti mūsų drabužių ilgaamžiškumą, bet ir apsaugo audinius nuo virusinio bei bakteriologinio užterštumo. Šiandien „Laurastar“ vizija aprėpia daug daugiau: „Pirmiausia kilo idėja puoselėti Jūsų dėvimų drabužių grožį. Tuomet apėmė įkvėpimas ir pasiryžimas saugoti Jūsų namų švarą. Galiausiai svarbiausiu tapo įsipareigojimas ateinančiai kartai, kurią auginame: mes turime gražinti ir švarinti jų ir savo gyvenimus.“

Tekstilės pramonė yra viena iš daugiausiai gamtos išteklių sunaudojančių ir labiausiai žemę teršiančių pramonės šakų. Galimybė pratęsti drabužio dėvėjimo laiką – bene paprasčiausias būdas padėti planetai. „Laurastar“ tikslas – įsiterpti į tekstilės gyvavimo grandinę ir pailginti nepriekaištingos drabužių išvaizdos istoriją: kad vis rečiau kiltų ranka atnaujinti spintos turinį, kad viskas joje atrodytų lyg įsigyta vakar. Pabaltijo rinkai šiuo metu pristatomi dviejų tipų „Laurastar“ įrenginiai: tai – garų generatorius su lygintuvu bei „viskas viename“ lyginimo sistema, kurią sudaro aktyvioji lyginimo lenta, integruotas garų generatorius ir lygintuvas. Naujausias kompanijos kūrinys – tekstilės ir įvairių kietų namų paviršių švarai palaikyti skirtas nedidelis, bet galingas sausų garų generatorius „IGGI“ – taip pat jau pakeliui į Baltijos šalis.

Garų poveikis virusams – negailestingas

Kuo „Laurastar“ išskirtiniai? Visų pirma tai – unikalaus mikrodispersinio sauso DMS (angl. Dry Microfine Steam) garo technologijos kūrėjai. Ką gali šie dukart kaitinami (generatoriuje ir pakartotinai lygintuve) garai, tyrinėta 2020 m. nepriklausomoje „Microchem Laboratory“ laboratorijoje. Tyrimų metu stebėtas garų poveikis virusams, bakterijoms ir dulkių erkutėms. Atliktais bandymais buvo patvirtinta, jog „Laurastar“ įrenginių generuojami sausi mikrodispersiniai garai sunaikina 99.9 % virusų, 99.9 % bakterijų ir 100 % dulkių erkučių. Supratote teisingai – „Laurastar“ lyginimo sistemų garais sunaikinsite ne tik su vaiko pliušiniu meškiuku užsižaidusias dulkių erkutes, bet ir nelemtą koronavirusą. „Laurastar“ galvoja ne tik apie Jūsų drabužius – kompanijai rūpi visa Jūsų namų tekstilė: pūkinės antklodės, užuolaidos, minkšti žaislai, pledai... Galingo srauto garams nepasiekiamų tekstilės pluoštų nėra.

Rinkos novatorių siekis – ne tik gražinti ir švarinti gyvenimą, bet ir keisti mūsų kasdienybę. Su „Laurastar“ lyginimo įrenginiais neprilygstamą rezultatą pasieksite dvigubai greičiau, dėl sauso garo drabužiai neliks drėgni, o svarbiausia – bus išsaugota pirminė audinių struktūra, faktūra ir sodri spalva. Po lyginimo audinio paviršius nebus pažeistas, atvirkščiai: jis bus atkurtas, audinys atgaus apimtį. „Laurastar“ atstovai įsitikinę: kai investuoji į aukštos kokybės, socialiai atsakingų prekės ženklų drabužius, reikia, kad kažkas juos profesionaliai prižiūrėtų, rūpintųsi audiniu ir jo ilgu gyvenimu. Juk dažnai ne pats drabužis, bet būtent medžiaga, jos kritimas ir judėjimas kūno atžvilgiu lemia neprilygstamą vaizdą ir sukuria tikrąją vertę. Nemažiau svarbu ir tai, kad švelnus ir delikatus „Laurastar“ įrenginių poveikis dera su maksimaliu higienos palaikymo efektu: taigi lyginimas nebebus susijęs tik su tvarka. Nuo šiol lyginimas – ir grožis, ir kone chirurgiškai sterili švara viename.

Lyginimo inovacijos

Dar viena ekskliuzyvinė „Laurastar“ technologija – aktyvioji lyginimo lenta: integruota vakuumo ir ventiliatoriaus sistema lyginant leidžia sukurti oro pagalvėlę, kuri savaime pakelia ir ištiesina drabužį. Tad lyginant nebereikia vargti, bandant išvengti susidarančių audinio raukšlių ir klosčių. Be to, galima lyginti iškart abi kelnių klešnes – pasirinkus garo traukimo žemyn režimą, garai persmelks keturis audinio sluoksnius ir išlygins vienu ypu visas kelnes. Lyginimo lentoms būdingos ir dar dvi visų lyginančiųjų seniai lauktos savybės: po lenta įrengta uždaroma lentynėlė lygintuvui laikyti, o ant kojelių įmontuoti ratukai. Dabar lyginimo lentos nebereikės nešioti – užteks stumtelti, ir ji riedės, kur panorėsite.

Viena iš naujovių – 3D aktyvusis lygintuvo padas, kurio paviršius nėra kaip įprasta visiškai lygus: suformuoti iškilumai leidžia keliauti per audinį be lyginimo raukšlių susiformavimo rizikos, drauge užtikrindami garų pasiskirstymą per visą pado plotą.

Neįprasta savybė – viena, visiems audiniams vienoda lyginimo temperatūra. Atlikus daugybę bandymų laboratorijose, „Laurastar“ atrado idealią temperatūrą, tinkamą įvairaus tipo tekstilei, lyginant sausų garų technologija. Itin pažeidžiamiems audiniams kompanija sukūrė papildomą, lengvai uždedamą lygintuvo padą. Uždedi ir lygini: nebereikia laukti, kol atvės, ir nerimauti, ar jau atvėso pakankamai. Šilką ar moherą rekomenduojama lyginti vien garu, lygintuvą laikant šiek tiek pakeltą virš audinio.

Tiek su „viskas viename“ sistema, tiek su garų generatorių lygintuvais patogu lyginti ir vertikaliai laikomus drabužius: vien veikiant garais audiniai akyse tampa lygūs ir atgauna originalų kritimą. Smagiausias žaidimas laukia lyginant visų nemėgstamas marškinių rankoves: nuo šiol užteks paskleisti garų į rankovės vidų, ir beliks tik lengvai perbraukti lygintuvu.

„Sensteam“ technologija – dar viena inovatyvi smulkmena, paversianti lyginimą malonumu: rankenoje integruoti jutikliai fiksuoja Jūsų judesius ir aktyvuoja garų paskleidimą automatiškai. Taigi nebelieka poreikio spausti mygtukus: užtenka pajudėti į priekį, ir garai pasirodys. Atgalinio judesio metu lyginimo rezultatas užtvirtinamas be garų. Naujausiuose modeliuose garas yra pulsuojantis: nenutrūkstama serija skleidžiamų garo pliūpsnių užtikrina optimalų garų kiekį tobuliems rezultatams. Visų modelių skleidžiamas garas turi tas pačias charakteristikas – yra greitas, plačiai sklindantis ir galingas. Visose lyginimo sistemose įmontuotas vandens rezervuaras garantuoja galimybę lyginti ilgai, būtent todėl „Laurastar“ įrenginiai mėgstami ir profesionalų. Beje, gera žinia kairiarankiams: visi prietaisai pritaikyti naudojimui tiek dešine, tiek kaire ranka.

Palanku audiniui, žmogui ir planetai

Šveicarų kompanijos misija buvo ne sukurti naują lyginimo patirtį, bet išsaugoti nepriekaištingą drabužių grožį, kuris lyginant įprastais lygintuvais ilgainiui blėsta. Tačiau tai, ką „Laurastar“ kuria šiandien, terodo: siekiant grožio, buvo sukurtos ne tik drabužiui, bet ir žmogui draugiškos technologijos, kurios lyginimą iš ilgos kančios paverčia trumpa ir malonia kelione į audinių klosčių bangavimą. Ne veltui kompanijos įrenginiai karaliauja ne tik namų drabužinėse, bet ir aukštosios mados užkulisiuose. „Laurastar“: taip paprasta, taip švaru, taip profesionalu, taip šveicariška.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!