Geriausias plaukų džiovintuvas, kokį bandėme

Tarp tokios gausos plaukų džiovintuvų labai sunku išsirinkti „žaidimą keičiantį“ prietaisą. Tačiau atradus savo favoritą – kasdienė plaukų priežiūra įgauna visiškai kitokią prasmę.

Išmėginę daugybę džiovintuvų modelių išskyrėme vieną, kuris tikrai pasirodė kaip geriausias plaukų džiovintuvas, kurį teko bandyti. Naujoviškos prietaiso savybės, pažangios technologijos ir išskirtinis našumas pateikė naują plaukų džiovinimo ir formavimo standartą. Tikriausiai jau nutuokiate, apie ką mes čia. Tikrai taip, tas laimingasis yra DYSON HD11 SUPERSONIC PRO plaukų džiovintuvas!
geriausias plauku dziovintuvas dyson

Kodėl manome, kad DYSON HD11 SUPERSONIC PRO yra geriausias?

DYSON HD11 SUPERSONIC PRO plaukų džiovintuvas užkariavo pasaulį ne tik dėl savo novatoriškų technologijų, išskirtinio dizaino bet ir didelio našumo džiovinant plaukus. Su jumis pasidalinsime pagrindinėmis savybėmis, leidžiančiomis manyti, jog tai yra bene geriausias plaukų džiovintuvas:

●       Pažangi Air Multiplier Technologija įdiegta plaukų džiovintuve sustiprina oro srautą be įprastai senesnės kartos džiovintuvuose integruotų besisukančių plokštelių. Šios technologijos dėka galima užtikrinti nuoseklų ir kontroliuojamą oro srautą, ypač svarbų efektyviam plaukų džiovinimui bei formavimui.

●       Greitas ir efektyvus džiovinimas tausojantis plaukus. DYSON HD11 SUPERSONIC PRO modelis kaip ir DYSON HD07 SUPERSONIC pasižymi gebėjimu greitai ir efektyviai išdžiovinti bet kokio ilgio plaukus, drauge sumažindamas šilumos žalą plauko struktūrai. Džiovintuve Integruotas išmanusis šilumos valdiklis matuoja temperatūrą 40 kartų per sekundę, siekiant užkirsti kelią atsirasti plauko struktūrą žalojančiam karščiui.

●       Džiovintuvo priedai. Komplektacijoje esantys priedai perkelia plaukų džiovinimą į visiškai kitą lygį. Pasitelkdami tą patį reguliuojamą oro srautą galite džiovinti bet kokio ilgio bei stiliaus plaukus. Kadangi antgaliai su specialiu magnetu – užfiksuoti 360° kampu jį prie džiovintuvo pagrindo tapo lengviau nei tą patį atliekant su senesnės kartos prietaisais.

●       Ergonomiškas dizainas. Ergonomiškas – reiškia, jog daiktas ne tik atlieka savo funkciją, bet yra ir patogus naudoti. HD11 SUPERSONIC PRO aptakus modelio dizainas, pailga forma, lengvumas bei patogus jo plotis sukuria sklandų, funkcionalų ir paprastą plaukų džiovinimo procesą drauge sumažinant rankų nuovargį naudojantis prietaisu ilgesnį laiką.

●       Tylesnis veikimas. „Dyson“ savo gaminyje pritaikė akustinės inžinerijos principus, siekdami sukurti tyliau veikiantį prietaisą. Ir jiems tikrai pavyko!

●       Higieniškas ir lengvai valomas. Senuose plaukų džiovintuvuose dulkės ir nešvarumai matomi plika akimi, tačiau juos išvalyti – sudėtinga misija. „Dyson“ kompanijos inžinieriai kurdami šį unikalų prietaisą pagalvojo ir apie tai. HD11 SUPERSONIC PRO rankenos apačioje integruotas nuimamas ir plaunamas filtras užtikrina sklandžiai ir švariai veikiančia orapūtę.

●       Ir profesionalams ir naudojimui namuose. Pagrindinis kompanijos siekis buvo sukurti plaukų džiovintuvą, kuris būtų pritaikytas ir profesionalams, ir siekiantiems išskirtinės plaukų išvaizdos tiesiog namuose. Tad stilinga ir švytinti plaukų išvaizda gali tapti jūsų kasdienybe.

●       Skaitmeninis V9 variklis. V9 skaitmeninis variklis laikomas greičiausiu ir pažangiausiu iki šiol „Dyson“ sukurtu plaukų džiovintuvų varikliu. Būtent šio variklio dėka sukuriamas pastovus oro srautas leidžia efektyviai džiovinti plaukus.

●       Patobulintos saugos funkcijos. HD11 SUPERSONIC PRO įmontuotas išmanusis mikroprocesorius seka variklio temperatūros pokyčius, tokiu būdu apsaugodamas prietaisą nuo perkaitimo ir užtikrindamas saugumą juo besinaudojantiems.

●       Garantija ir patikimumas. „Dyson“ savo gaminiams suteikia garantiją, parodydama prekės ženklo pasitikėjimą „Supersonic Pro“ patvarumu ir patikimumu.

Apibendrindami galime pasakyti, kad „Dyson HD11 Supersonic Pro mūsų geriausio plaukų džiovintuvo titulą dėl savo revoliuciškos technologijos, apgalvoto dizaino, išskirtinio veikimo ir plaukų tausojimo sprendimų. Šis džiovintuvas iš naujo apibrėžė plaukų džiovinimo standartus, tad galime drąsiai teigti, jog tai puikus prietaisas profesionalams ir, be abejonės, tiems, kurie siekia salono rezultatų namuose.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...