Elektrinio dviračio privalumai

Kyla klausimų, kodėl elektriniai dviračiai susilaukė tiek dėmesio visame pasaulyje, jei ir tradiciniai dviračiai – pakankamai tobulas išradimas? Atsakant trumpai, su elektriniu dviračiu joks kalnas nepasirodys pernelyg status, joks kelias – per ilgas. Riedėsite panašiai, kaip su įprastu dviračiu, tik lengviau, efektyviau, greičiau: mindami jausite mažesnį pasipriešinimą, todėl pakaks jėgų bet kokiems atstumams įveikti. Sudominome? Pristatome visas naudas, kurias siūlo elektrinio dviračio kūrėjai.

Į darbą – sparčiau ir lengviau

Kiekvienas dviratininkas, kuriam dviratis yra gyvenimo būdas, nori maksimaliai mėgautis kasdieniu riedėjimu. Užuot skaičiavus, kiek metrų liko numinti iki tikslo, norisi tiesiog džiaugtis judėjimu, kvėpuoti grynu oru, bendrauti su važiuojančiais drauge, grožėtis gamta. Kitaip tariant, kai į dviratį žvelgiama ne vien kaip į sporto priemonę, bet drauge – kaip į malonią kasdienybės dalį, svarbus tampa patogumo aspektas – norisi tiesiog lengviau riedėti, kad iš pasivažinėjimo negrįžtum pavargęs ir uždusęs. Tokiu atveju elektrinis dviratis – puikus pasirinkimas. Jei dviračiu keliaujate į darbą ir atgal, elektrinis dviratis užtikrins galimybę kontroliuoti greitį ir manevringumą pagal poreikius. Su elektriniu dviračiu ne tik lengviau pajudėti iš vietos – su juo paprasta išvystyti didesnį greitį. Be to, su šia transporto priemone galima nesitaikyti nei prie kelio tipo (tinkamas įvairioms kelio dangoms), nei prie oro sąlygų (atsparus vandeniui). O jei dirbate biure, dviratį galėsite išnaudoti trumpoms pertraukėlėms ir poilsiui nuo streso – jis puikiai tiks momentams, kai norisi „atvėsti“.


Sveikatos tikslai

Visiems, kurių fizinė forma ne pati geriausia, sunkiausia yra būtent pradėti sportuoti. Elektrinis dviratis tiks visiems, kurie nori savo tempu įsivažiuoti į sportiškesnį gyvenimo ritmą ir prisijaukinti judėjimą palaipsniui. Ši transporto priemonė palengvina apkrovas raumenims, tačiau ne nudirba darbą už jus, o sukuria optimalų krūvį kūnui: kasdienis elektrinio dviračio mynimas garantuoja fizinės sveikatos palaikymą. Tiesa, siekiant fizinę formą ne tik palaikyti, bet ir gerinti, rekomenduojama važiuoti 25 km/val. greičiu. Kelionei į darbą ar į miestą galime rinktis arba viešąjį transportą, kuriuo naudojantis nedirba jokie raumenys, arba dviratį, kurį minant gerėja nuotaika, stiprėja organizmas, mažėja stresas. Tad ką renkatės?

Aplinkos tausojimas

Elektrinis dviratis draugiškas ne tik žmogui – ne mažesnę reikšmę jis turi ir aplinkos tausojimo atžvilgiu. Mūsų planeta dūsta nuo iškastinio kuro naudojimo, įprasto daugeliui transporto priemonių. Siekis visomis priemonėmis saugoti žaliąją terpę tapo kolektyvinės pasaulio pastangos objektu. Ne atsitiktinai žmonės taip aktyviai kviečiami naudotis elektrinėmis transporto priemonėmis. Elektrinis dviratis maitinamas kraunamomis baterijomis, kurios į aplinką neišskiria jokių šalutinių anglies produktų. Be kita ko, elektriniai dviračiai padeda mažinti triukšmą. Gyvenantiems miestuose, kuriems būdingas intensyvus eismo judėjimas, tai tampa ypač aktualu: namams, mokykloms ir kitiems pastatams, įsikūrusiems šalia gatvių, triukšmo ir taršos mastas netgi riboja galimybę atsidaryti langus. Šiuo metu elektrinių dviračių technologijos sparčiai tobulinamos, siekiant užtikrinti minimalų triukšmo lygį. Svarbus pastarųjų metų patobulinimas – elektrinių dviračių modeliai be grandinės. Lietuvoje populiarėjanti įmonė „HONBIKE“ – šių technologijų vystymo lyderė pasaulyje: jokios grandinės – jokių staigmenų kelyje, jokių priežiūros vargų ir... jokio triukšmo.

 

Priešingai populiariam mitui, elektriniai dviračiai toli gražu nėra tradicinio dviračio versija tinginiams. Tai – žmogui ir gamtai saugi, kasdienybę keičianti technologija, patogi aktyviems ir palanki pasyvesniems vartotojams, kuriems rūpi ne įveikti savo ribas, bet mėgautis judriu gyvenimo būdu. Kitame straipsnyje pristatysime „HONBIKE“ – kompaniją, kuriančią produktus efektyvesniam miestiečio mobilumui. Jos elektriniai dviračiai jau pelnė ne vieną tarptautinį apdovanojimą, o kuriamos technologijos – tai inovacijos, gerinančios ir planetos, ir žmogaus gyvenimą.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!