„Dyson“ plaukų formavimo prietaisų priežiūra

„Dyson“ plaukų formavimo prietaisų priežiūra

Apie „Dyson“ plaukų priežiūros technologijų kokybę girdėjome daugelis. Daugelis jau spėjo ir patys atrasti „Dyson“ inovacijas grožio srityje: dėmesio netrūksta nei plaukų džiovintuvui „Dyson Supersonic“, nei plaukų formavimo prietaisui „Dyson Airwrap“. Tačiau, kad šios inovacijos veiktų nepriekaištingai ir būtų ilgaamžės, joms reikalinga priežiūra, o apie tai daugelis pamiršta. Ir nors „Dyson“ produktai iš tiesų kuriami taip, kad būtų paprasta juos prižiūrėti, vis dėlto net ir tų kelių paprastų taisyklių reikia laikytis reguliariai.

Kas atsitinka neprižiūrint prietaisų?

Nieko keisto, kad šiandien nebespėjame pasirūpinti viskuo: jei dar atrandame minutę plaukų džiovinimui, džiovintuvo valymą atidedam mėnesiui, antram, galiausiai – Kalėdų atostogoms... Kol galiausiai pats džiovintuvas pasiprašo dėmesio. Kaip pasakoja autorizuoto „Dyson“ prekybos atstovo Baltijos šalyse „d.one“ pardavimų vadovas Liudas Statkevičius, į įmonę paprastai kreipiasi „Dyson Supersonic“ ar „Dyson Airwrap“ naudotojai, užmiršę keletą elementarių priežiūros taisyklių, kurios užtikrina sklandų prietaisų veikimą. Anot pašnekovo, dažnam pakitusiu prietaisų veikimu besiskundžiančiam „Dyson“ vartotojui dažniausiai pakanka pasiūlyti... išsivalyti filtrą: „Svarbu vartotojams paaiškinti ne tik, kaip prižiūrėti prietaisus, bet ir kodėl. Priežiūra lemia, kad prietaisas veiktų korektiškai ir ilgai. Jeigu filtras yra nevalomas, tuomet pro filtrą negali praeiti oro srautas, kuris iš esmės reikalingas, kad prietaisas veiktų taip, kaip turi veikti. Sutrikus oro srauto tekėjimui, pradeda kaisti variklis. Prietaisuose integruoti apsauginiai jutikliai per smarkiai užkaitus varikliui prietaisą tiesiog išjungia ir neleidžia juo naudotis tol, kol prietaisas neatvėsta“, – teigia L. Statkevičius.

Plaukų džiovintuvo „Dyson Supersonic“ priežiūra

Kaip užtikrinti maksimalų „Dyson“ technologijų efektyvumą? Atsakymas paprastas: jomis reguliariai rūpintis. Visų pirma – apie „Dyson Supersonic“ džiovintuvo priežiūrą.
Nuo to, kurį „Dyson Supersonic“ modelį naudojate ir kaip dažnai, priklausys ir Jūsų valymo ritualas. Namų vartotojo procedūra skirsis nuo grožio salonuose naudojamų „Dyson Supersonic Professional“ naudojančių grožio specialistų. Pastarieji taip pat skyla į keletą grupių, mat iki šiol pasaulį išvydo trys profesionalių džiovintuvų kartos. Pirmojo profesionalaus modelio naudotojai, lygiai kaip ir namų vartotojai, savo džiovintuvą atpažins iš nusiimančio, bet neatsidarančio filtro gaubto: gaubtas tik paslenkamas žemyn, ant laido, ir atliekamas valymas toliau nurodyta seka:
•    Prieš atlikdami bet kurio „Dyson“ prietaiso priežiūros darbus, visuomet išjunkite prietaisą ir ištraukite kištuką iš elektros lizdo. Po prietaiso naudojimo leiskite jam visiškai atvėsti.
•    Nešvarumus nuo išorinio filtro gaubto nuvalykite minkšta, sausa šluoste. Nuėmę gaubtą taip pat šluoste nuvalykite paties filtro groteles: braukdami tiesiog pašalinkite susikaupusį dulkių sluoksnį.
•    Gilesniems nešvarumams nuo filtro grotelių nuvalyti naudokite naują ar nedaug naudotą švarų ir sausą dantų šepetėlį: šereliais per paviršių braukite tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
•    Galiausiai uždėkite filtro gaubtą ir pasukdami užfiksuokite pradinę padėtį.

Šie žingsniai, kaip minėjome, tinka tiek pirmosios kartos „Dyson Supersonic Professional“ naudotojams, tiek visiems namų vartotojams.


Jeigu turite antrosios kartos profesionalų „Dyson Supersonic“ džiovintuvą, tuomet Jūsų prietaiso filtro gaubtas atsidaro ir nusiima, o prie prietaiso pridėtas specialus šepetėlis patogiam valymui. Šiuo atveju visų pirma patraukite filtro gaubtą žemyn, švelniai atidarykite gaubtą ir nuimkite jį nuo laido. Gaubtą pamerkite į šiltą (bet neverdantį) muiluotą vandenį ir palikite 30 minučių. Tuomet sausu „Dyson“ šepetėliu sukamaisiais judesiais nuvalykite patį filtrą. Tuo pačiu šepetėliu sukamaisiais judesiais nuvalykite ir atmirkusį filtro gaubtą – kai jis yra drėgnas, labai lengvai pasišalina susikaupusios dulkės. Gaubtą nuplaukite po tekančiu vandeniu. Nupurtykite perteklinį vandenį ir leiskite visiškai išdžiūti. Uždėkite gaubtą ant laido, pastumkite iki rankenos ir pasukite, kol išgirsite spragtelėjimą.
Trečiosios kartos „Dyson Supersonic“ naudotojai gali nuimti ne tik filtro gaubtą, bet ir patį filtrą. Prie šio džiovintuvo nepridedamas valymo šepetėlis ir jo valymui naudoti ankstesnio modelio „Dyson“ šepetėlio negalima. Valydami šį modelį, visų pirma truktelkite filtro gaubtą žemyn ir stumtelkite nuo rankenos žemyn. Švelniai atidarykite gaubtą, nuimkite jį nuo laido ir atsargiai nuvalykite susikaupusius nešvarumus nesipūkuojančiu audiniu. Pamerkite gaubtą į šiltą (bet neverdantį) muiluotą vandenį ir palikite 30 minučių. Gaubtui atmirkus, iš jo vidaus vertikaliai išstumkite filtrą (to nedarykite anksčiau, mat dėl susikaupusių nešvarumų gali būti nelengva juos atskirti). Tuomet švelniai pirštų pagalvėlėmis  patrinkite tiek gaubto, tiek filtro paviršius, kol pašalinsite nešvarumus. Nuplaukite abi dalis po tekančiu vandeniu ir leiskite joms visiškai išdžiūti. Įsitikinę, kad nešvarumų neliko, įstumkite filtrą atgal į gaubtą. Tuomet atidarykite gaubtą ir, uždėję jį ant laido, užmaukite ant rankenos bei užfiksuokite.

Plaukų formavimo prietaiso „Dyson Airwrap“ valymas

Optimaliam veikimui palaikyti rekomenduojama reguliariai valyti „Dyson Airwrap“ plaukų formavimo prietaiso filtrą. Prie šio prietaiso pridedamas specialios formos – filtrą apgaubiantis – filtro valymo šepetėlis. Šiuo šepetėliu visu pirma pašalinkite nešvarumus nuo išorinio filtro gaubto, sukamaisiais judesiais kruopščiai nuvalydami visą jo paviršių. Tuomet nuimkite šepetėlį, patraukite filtro gaubtą žemyn, švelniu judesiu atidarykite gaubtą ir nuimkite nuo laido. Nuimtą gaubtą nuplaukite po šiltu tekančiu vandeniu, pirštais braukdami per visą išorinį ir vidinį paviršių. Išplovę nuo gaubto nupurtykite perteklinį vandenį ir palikite jį natūraliai išdžiūti. Kol gaubtas džiūsta, ant prietaiso vėl uždėkite filtro šepetėlį. Sukamaisiais horizontaliais judesiais valykite vidinio filtro groteles, kol pašalinsite visus susikaupusius nešvarumus. Galiausiai uždėkite išdžiūvusį filtro gaubtą: švelniai atidarę, uždėkite ant laido ir stumkite prie rankenos, kol jis užsifiksuos – išgirsite spragtelėjimo garsą.

Kaip žinoti, kad jau laikas valyti? 

„Dyson Airwrap“ valomas reguliariai, atsižvelgiant į naudojimo intensyvumą. Jeigu pamiršote išvalyti, apie poreikį Jums primins balta arba raudona LED lemputė. Kasdien namuose naudojamo „Dyson Supersonic“ džiovintuvo filtrą „Dyson“ specialistai rekomenduoja valyti kartą per savaitę. Grožio salonuose intensyviai naudojamą „Professional“ modelį patariama išvalyti kasdien. Kad filtro valymo nebegalima atidėlioti, Jums gali pranešti ir pats prietaisas: jei Jūsų „Dyson Supersonic “ plaukų džiovintuvas naudojimo metu išsijungia, pradeda mirksėti raudonas ar baltas indikatorius, arba džiovintuvas perkaista, tai yra ženklai, kad metas valyti prietaiso filtrą. 
Taip pat svarbu žinoti, kad „Dyson Supersonic Professional“ filtras sukurtas specialiai didesnėms apkrovoms atlaikyti. Namų vartotojams skirto džiovintuvo nerekomenduojama naudoti komerciniais tikslais, daugiau negu dvi valandas per dieną: jų filtrai kur kas sparčiau užsikemša, taip prietaisas alinamas, ir jokia prietaiso priežiūra negalės užtikrinti ilgaamžio ir sklandaus veikimo. Todėl intensyviam naudojimui rinkitės profesionaliems salonams skirtą „Dyson Supersonic Professional“ modelį.


Kol „Dyson“ rūpinasi Jūsų plaukų sveikata, Jūs pasirūpinkite „Dyson“!

Video "Kaip išvalyti Dyson Airwrap plaukų formavimo prietaisą" 

https://www.d-one.lt/media/kaip-isvalyti-dyson-airwrap-plauku-formavimo-prietaisa

Video "Kaip išvalyti Dyson Supersonic plaukų džiovintuvą" 

www.d-one.lt/media/kaip-isvalyti-dyson-supersonic-plauku-dziovintuva  

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!