DYSON HS05 AIRWRAP Complete Long – “geriausias plaukų formavimo prietaisas”,- sako mūsų klientai

“Dyson” savo gyvavimą pradėjo 1991 metais, kuomet jos įkūrėjas James Dyson sukėlė revoliuciją rinkai pasiūlęs dulkių siurblius be maišelių, ventiliatorius ir oro valytuvus. „Dyson“ atsidavimas moksliniams tyrimams ir plėtrai leido sukurti daugybę patentuotų technologijų, įskaitant cikloninį atskyrimą ir didelio greičio oro srautą. Didelį dėmesį skirdamas kasdienių problemų sprendimui, „Dyson“ ir toliau plečia namų technologijų naujovių ribas, parodydamas išradingumą ir meistriškumą visam pasauliui. DYSON HS05 AIRWRAP Complete Long yra dar vienas šio išradingumo ir meistriškumo įrodymas, kurį galime laikyti geriausiu kada nors bandytu plaukų formavimo prietaisu”.

 

Kodėl manome, kad DYSgeriausias plauku formavimo prietaisas dyson airwrapON HS05 AIRWRAP Complete Long yra geriausias plaukų formavimo prietaisas?

 

 

 

 

 

 

 

 

Siekiant pagrįsti savo nuomonę pirmiausiai verta pakalbėti apie technines šio prietaiso savybes. Skleisdamas didelės galios oro srautą HS05 AIRWRAP Complete Long plaukų formavimo prietaisas pasiekia 1300 W galią, o oro srautas be papildomų antgalių yra 13,5 l/s. Reguliuojamos temperatūros (90 °C 60 °C 28 °C) ir intensyvaus oro srauto dėka formuojami plaukai, tad kiekvienas juo besinaudojantis gali pats nuspręsti kokį režimą pasirinkti.

Nors plaukus formuoti galima ir su DYSON HS07 CORRALE plaukų formavimo žnyplėmis, tačiau jos gali atlikti tik dvi funkcijas – tiesinti ir banguoti plaukus. HS05 AIRWRAP Complete Long plaukų formavimo prietaisas turi net 6 antgalius, kuriuos kiekvienas naudotojas gali prisitaikyti pagal savo poreikius. Mums patiko tai, kad su šiuo įrenginiu buvo galima pakelti plaukus nuo šaknų norint suteikti jiems daugiau apimties, taip pat padėti susitvarkyti su išsipūtusiais bei pasišiaušusiais plaukais, kuriuos džiovinome dar šiek tiek drėgnus ir pastebėjome, kad po tokio plaukų šukavimo jie tapo daug glotnesni ir blizgūs – lygiai tokie kaip kirpykloje. Žinoma, neapsiėjome nepabandę ir plaukų garbanojimo antgalių, kurie tikrai puikiai atliko savo funkciją tiek smulkesnių, tiek stambesnių garbanų formavime. Į ką labiausiai atkreipėme dėmesį – tai į pačio proceso patogumą – pakanka vos prilaikyti norimą formuoti plaukų sruogą ir ji akimirksniu su oro srauto pagalba apsivynioja aplink prietaiso antgalį. Tam, kad užbaigti sruogos formavimą - nebereikia atvynioti plaukų, pakanka tik palengva ištraukti prietaisą ir garbana lieka gražiai suformuota.

Rinkinyje, drauge su 6 antgaliais (du garbanojimui skirti antgaliai, šukos skirtos plaukų tiesinimui,apimties suteikiantis antgalis, coanda antgalis ir  filtro valymo šepetėlis) yra ir patogi dėžutė tvarkingai susidėti visam formavimo prietaiso rinkiniui. Toks sprendimas patogus ne tik HS05 AIRWRAP Complete Long laikymui namuose, bet ir praverčia kelionėse.

DYSON HS05 AIRWRAP Complete Long privalumai

Išbandę šį prietaisą savarankiškai galime išskirti šiuos privalumus, dėl kurių manome, jog tai tikrai bene geriausias plaukų formavimo prietaisas, kokį teko matyti:

●       Plaukų formavimui naudojamas oro srautas be didelės kaitros, tad ir plaukams žala lyginant su įprastais kaitriniais prietaisais yra daugybę kartų mažesnė.

●       Sukurtas su ilga rankena bei ilgais antgaliais geresniam funkcionalumui bei patogesniam valdymui, tad idealiai tinka ir ilgų plaukų savininkėms.

●       Universalus. Kadangi komplektacijoje yra daug įvairių antgalių, galima plaukus tiesinti, banguoti, garbanoti ar suteikti apimties.

●       Tinka įvairių tipų bei stilių plaukams. Su įrenginiu galima pasiekti grožio salono rezultatus namuose.

●       Įmontuotas intelektualus temperatūros valdymas bei oro srauto reguliavimas, apsaugantis plaukus nuo per didelio karščio.

●       Ypač lengva naudoti, taupo laiką, nes padeda greičiau pasiekti puikius rezultatus su mažiau žalos plaukams.

Pasidarę atitinkamas išvadas savo klientams tikrai galime rekomenduoti išmėginti šį prietaisą patiems, kad įsitikinti visais jo privalumais. Pažabokite oro srautą savo estetiškų garbanų ar nepriekaištingos šukuosenos kūrimui kiekvieną dieną drauge su Dyson.

Jei vis dar dvejojate – rezervuokite HS05 AIRWRAP Complete Long į namus nemokamai. Plačiau apie rezervacijos sąlygas skaitykite čia.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...