0 0

Rankų džiovintuvai

Rankų džiovintuvai – tai modernus, šiuolaikiškas sprendimas, kuris padeda verslo patalpose užtikrinti švarą ir higieną. Erdvėse, kuriose kiekvieną dieną prasilenkia daugybė žmonių, tiek darbuotojų, tiek klientų ar svečių, labai svarbu užtikrinti tinkamą priežiūrą ir virusų bei kitokių nepageidaujamų organizmų plitimą. Inovatyvūs rankų džiovintuvai tam puikiai tinka, nes veikia efektyviai, juos paprasta naudoti, o svarbiausia – lengva derinti prie bet kokio verslo pasirinkti stiliaus, interjero. Rankų džiovintuvai gali būti skirtingų modelių – minimalistinio ar klasikinio dizaino, labai šiuolaikiški arba kaip tik tokie, kokius mums jau įprasta matyti. Kad ir kurį variantą pasirinksite, neabejotinai džiaugsitės veiksminga ir prasminga investicija.

Kodėl rankų džiovintuvai?

Nors rankų džiovintuvai jau prieš kurį laiką pakeitė įprastas džiovinimo priemones, jų nuolatinis tobulinimas suteikia galimybę pasiekti dar geresnių rezultatų. Naujos kartos rankų džiovintuvai yra nepralenkiami kokybe. Tą patį efektą jie pasiekia per gerokai trumpesnį laiką nei standartiniai džiovintuvai, todėl ne tik patiems nereikia taip ilgai stovėti prie įrenginio, bet ir energijos suvartojimas mažėja. Be to, tai vienas higieniškiausių pasirinkimų, nes dėl integruotų jutiklių prietaisų nereikia liesti, jie įsijungia automatiškai, užfiksavę rankas. Taip mažinamas kontaktas ir įvairių susirgimų rizika. Dar vienas rankų džiovintuvų privalumas – sunaudojamas mažesnis popieriaus kiekis, kadangi efektyviai nusausintų rankų nereikia papildomai šluostyti vienkartiniais rankšluosčiais. Tokiu būdu prisidedama ir prie ekologijos.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.