LAURASTAR S PURE XTRA lyginimo sistema, violetinė

1399.00€
Prekės kodas: 14004090
Atsiimkite paštomatuose 0.00 €
Pristatymas į namus 0.00 €
Prekės aprašymas

Lyginimo sistema "Laurastar S Xtra"

nepriklausomai nuo spalvos ir audinio, atkuria jūsų drabužių intensyvumą ir grožį per dvigubai trumpesnį laiką, negu tradicinis garų generatorius.


Su inovatyvia šveicariška "Laurastar S Xtra" lyginimo sistema, neprilygstamą lyginimo rezultatą pasieksite greitai ir nesudėtingai. "Laurastar S Xtra" yra aprūpinta aktyviąja lyginimo lenta, turinčia pūtimo (2 lygiai) ir vakuumo funkcijas. Pirmoji užtikrina, kad lyginant neatsirastų nepageidaujamų klosčių, o antroji - tolygų audinio paskirstymą ant lyginimo lentos, siekiant išlyginti net menkiausias raukšles. Perjunkite pūtimo ir vakuumo funkcijas vos vienu mygtuko paspaudimu.


Unikalus ir profesionalus "Laurastar S Xtra" lygintuvo padas skleidžia itin delikatų, tačiau galingą garą, kuris tinka lyginti visų tipų audinius. Lygindami su "Laurastar" aptakių formų lygintuvu taip pat išvengsite nepageidaujamų klosčių susidarymo.


Patentuota "Laurastar S Xtra" išskleidimo - suskleidimo sistema užtikrina itin patogų lyginimo sistemos naudojimą. Išskleidę sistemą, pradėkite lyginti vos per 3 minutes, pasirinkę 1 iš 6 lyginimo lentos aukščio nustatymų. Nenaudojamas lygintuvas automatiškai išsijungia po 15 min, kad būtų padidinta sauga ir energijos efektyvumas.


•    SAUSAS IR YPAČ SMULKUS 150°C GARAS NAIKINA 100% DULKIŲ ERKUČIŲ, 99,9% BAKTERIJŲ IR VIRUSŲ, KURIE ATSPARŪS 30 IR 40°C SKALBIMO CIKLAMS BEI UŽKERTA KELIĄ ALERGIJŲ PASIREIŠKIMUI.
*Patvirtinta moksliniais tyrimais, atliktais Šveicarijoje „Scitec Research SA“ labaratorijoje.
•    Švelni medžiagų ir spalvų priežiūra dėl lygintuvo bei „Laurastar“ sauso itin smulkaus garo.
•    Aktyvioji lyginimo lenta su ventiliatoriaus funkcija bei lygintuvas su „Laurastar“ 3D padu leidžia išvengti klosčių. Ventiliatorių sistema automatiškai laiko audinį vietoje lentos ir sukuria oro pagalvę, kad būtų išvengta klosčių susidarymo. Dėl vakuumo drabužiai gali likti lygūs ant lentos, todėl lengva išlyginti klostes.
•    Nepertraukiamą lyginimą garantuoja nuimamas 1,2 l talpos vandens rezervuaras ir įmontuotas nukalkinimo filtras, leidžiantis naudoti vandentiekio vandenį.

 

Specifikacijos

Garų slėgis

pastovus 3.5 barų (dvigubas tūris)

Lyginimo laikas

neterminuotas

Prietaiso galingumas

2200W

Ventiliatoriaus galingumas

16 VA, 2 greičiai

Įkaitimo indikatorius

yra

Spalva

violetinė

Lygintuvo svoris

1.18 kg

Lygintuvo padas

aliumininis, šlifuota apdaila

Lygintuvo laikiklis

yra

Vandens rezervuaro talpa

~ 1.2 l

Tuščio vandens rezervuaro indikatorius

yra

Nukalkinimo sistema

yra

Nukalkinimo sistemos tipas

nukalkinimo filtras su granulėmis

Suskleistos sistemos išmatavimai (A x P x I)

137 x 42 x 20 cm

Išskleistos sistemos išmatavimai (A x P x I)

(82-102) x 137 x 42 cm

Maitinimo laido ilgis

2.3 m

Žarnos ilgis

2.1 m

Bendras svoris

19 kg

Kilmė

Šveicarija

Priedai ir papildomos dalys
Nukreipia garų laidą, kad lyginimas būtų lengvesnis ir patogesnis. Šis nusausinimo indas, specialiai suprojektuotas „Laurastar“ šveicarų inžinierių, kaupia vandenį, pilną nepageidaujamų dalelių, kai katilas skalaujamas. Vandens filtras su nukalkinimo plėvele bei granulių maišeliu, leidžia greitai filtruoti vandentiekio vandenį prieš jį naudojant lyginimui. Nepraleisdamas kalkių, jis prailgina jūsų geležies tarnavimo laiką. Filtruodamas druskas, jis pagerina garų kokybę. Antikorozinis, jis taip pat apsaugo nuo garo generatoriaus katilo komponentų pažeidimo. Šis lyginimo lentos užvalkalas, sukurtas specialiai „Laurastar“ lyginimo sistemoms, yra šiuolaikiško dizaino ir siūlo aukštą komforto storį, kad būtų lengviau lyginti. Jo medžiagos, specialiai sukurtos „Laurastar“ šveicarų inžinierių, praleidžia reikiamą kiekį garų, o elastinė juosta leidžia lengvai jį pritvirtinti. Nuimamas 1,2 litro talpos vandens rezervuaras leidžia bet kada papildyti lyginimo sistemą, prieš tai neišjungiant. Apsaugo delikačius audinius ir neleidžia atsirasti blizgančioms dėmelėms ant tamsių audinių. Leidžia saugiai padėti lygintuvą, kol jis vis dar karštas.
Bendras įvertinimas

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!