Išbandyk namuose

Pristatome unikalią galimybę išbandyti dalį parduodamų prietaisų savo namuose visiškai nemokamai. Rezervuokite, atsiimkite prekę Vilniuje, išbandykite savo namuose ir tuomet nuspręskite ar norite įsigyti. Prie visų galimų išbandyti prietaisų rasite mygtuką "Išbandyk namuose".

Kokia proceso eiga?

Rezervuokite laiką – Atsiimkite siurblį Vilniuje d.one salone – Išbandykite namuose - Gražinkite įrenginį.

Kaip užsirezervuoti norimą produktą?

Šiuo metu tai galite padaryti produkto kortelėje paspaudę mygtuką "Išbandyk namuose" ir kalendoriuje pasirinkus norimą datą.

Kokiu būdu gausiu įrangą?

Rezervuotą produktą turėsite atsiimti bei grąžinti adresu: d.one parduotuvė P. Lukšio g. 23, Vilnius. Kol kas siuntimo galimybės nėra.

Kiek ilgai galėsiu laikyti siurblį?

Siurblį rezervuoti ir išbandyti galėsite iki 1-2 dienas. Pasiūlymu asmuo gali pasinaudoti tik vieną kartą.

Ar gali daiktą pasiimti arba grąžinti kitas žmogus?

Gražinti gali, tačiau privalote apie tai mus iš anksto informuoti nuomos sutartyje nurodytais kontaktais ar tuo metu, kai nuomojatės prekę. Norint pasiimti išbandymui skirtą produktą būtina pateikti oficialų asmens dokumentą (pasą, tapatybės kortelę, naujo tipo vairuotojo pažymėjimą).

Ką daryti, jeigu daiktą pažeidžiau arba sugadinau?

Grąžinę daiktą informuokite d.one parduotuvės darbuotoją apie pažeidimus ar gedimą, kurį darbuotojas įvertins. Dyson sriubliai skirti naudoti tik įrengtose buitinėse, gyvenamose patalpose ar ofise ir tik pagal paskirtį. Su siurbliais DRAUDŽIAMA siurbti: statybines medžiagas, pelenus ir vandenį. Šių prietaisų negalima naudoti komerciniais, pramoniniais tikslais, negalima naudoti mažai prižiūrimose ir retai valomose patalpose tokiose kaip: rūsys, garažas, sandėlis ir kt.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!