GRAEF KM7016 MYestro virtuvinis kombainas, pilka

849.00€
Prekės kodas: 150541
Pristatymas į namus ir DPD paštomatus	(1 - 3 d. d.)
  • Prekei suteikiama 24 mėn. garantija
  • Pristatymas į namus ir DPD paštomatus (1 - 3 d. d.)
  • Atsiėmimas d.one salone Vilniuje (1 -2 d. d.)
Prekės aprašymas

Virtuvinis kombainas MYestro KM7016

Stand mixer MYestro, iron mica

  • Tylus, galingas & patvarus
  • Tylus, labai galingas profesionalus variklis
  • Dideliam kiekiui (iki 3 kg kietos mielinės tešlos)
  • Lygus, stabilus ir tvirtas
  • Besisukantis maišytuvas
  • Lengvas ir intuityvus valdymas

Profesionalus variklis

MYestro 800 vatų nuolatinės srovės variklis tinka net itin profesionalioms užduotims, siūlydamas optimalų energijos suvartojimo ir galios santykį. Palyginti su kitais didesnės galios varikliais, šis variklis pasižymi žymiai didesniu efektyvumu, taigi ir geresniu energijos vartojimo rodikliu.

Sklandus veikimas dėl diržinės pavaros

Besisukantį maišytuvą varo variklis per patvarų diržą. Ši diržinė pavara užtikrina optimalų galios perdavimą ir tylų veikimą bei maksimaliai sklandų važiavimą be apvirtimo ar svyravimo. Triukšmo lygis: ≤ 60 dB (matavimo atstumas: 1 m)

Paprastas naudojimas

Minkymas, maišymas, (grietinėlės) plakimas – jei skubate, tiesiog pasirinkite vieną iš trijų pilnai automatinių programų intuityviajame jutikliniame ekrane. MYestro taip pat turi praktinę impulsų funkciją trumpam, individualiam maišymui vienu mygtuko paspaudimu ir įrangos funkciją papildomiems priedams prijungti. Minkymo greitį (1–10 lygių) ir laiką (0–30 min.) taip pat galima pasirinkti rankiniu būdu palietus pirštu ir juos lengva nustatyti sukamuoju ratuku, esančiu po jutikliniu ekranu.

Inovatyvus apšvietimas

Ryškus LED apšvietimas užtikrina optimalų dubens apšvietimą, todėl ruošdami tešlą visada viską gerai matysite. Be dubens apšvietimo, MYestro taip pat turi „Blue Ambience“ apšvietimą, kuris stilingai išryškina modernų kombaino dizainą.

Metalinis korpusas

Dėl subalansuoto metalinio korpuso GRAEF MYestro stovo maišytuvas pasiekia unikalų stabilumą, esant 18 kg produkto svoriui net ir apdorojant sunkias tešlas.

Atleidimas viena ranka

Atleidimo svirtis gali būti valdoma viena ranka, todėl stovo maišytuvo variklio galvutė dėl spyruoklinio mechanizmo lengvai pakrypsta į viršų ir gali būti įjungiama pildant ingredientus ar keičiant maišymo elementus. Atidaryto MYestro aukštis yra 59 cm.

Besisukantis maišytuvas

Tvirta planetinė MYestro maišymo sistema užtikrina itin vienodus ir vienalyčius rezultatus net ir su duonos tešla. Visi ingredientai nuo dubens krašto iki dugno sumaišomi be likučių. Priklausomai nuo tešlos tipo, atitinkamas maišymo arba minkymo priedas tiesiog įkišamas į atitinkamą vietą, pakėlus variklio galvutę ir įstatomas trumpai pasukus.

Nuimama apsauga nuo purslų

Maišymo dubenėlio apsauga nuo purslų gali būti užfiksuota trijose skirtingose variklio galvutės padėtyse, priklausomai nuo pageidaujamos padavimo angos atidarymo krypties. Tai užtikrina, kad ruošiant tešlą ingredientai iš tikrųjų liktų dubenyje ir nepatektų ant virtuvės grindų.

Itin didelė užpildymo anga

Apsauga nuo purslų turi ypač didelę užpildymo angą, įskaitant dangtį. Per šią angą galima patogiai ir švariai įdėti papildomų ingredientų net ruošiant tešlą.

Plati komplektacija

Pridedamas 7 litrų talpos nerūdijančio plieno maišymo dubuo su užpildymo kiekio žyma užtikrina pakankamą talpą dideliems skanios tešlos kiekiams. Pavyzdžiui, galima apdoroti iki 3 kg kietos mielinės tešlos, 20 kiaušinių baltymų arba 1,2 kg grietinėlės. Be apsaugos nuo purslų, balioninis plaktuvas, tešlos kabliukas ir plokščias plakiklis - tai aukštos kokybės maišymo arba minkymo priedai, įtraukti į GRAEF stovo maišytuvo MYestro pristatymą. Trys nerūdijančio plieno maišymo elementai yra tinkami plauti indaplovėje.

Bendras įvertinimas

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...