Tvarkytis su malonumu – misija įmanoma su „Dyson“!

Į kasdienę buitį novatorių žvilgsniu žvelgianti britų kompanija „Dyson“ pavasarį siūlo keisti požiūrį į namų ruošos darbus. Tvarkytis su malonumu – misija įmanoma! Manevringas, lengvas ir efektyvus prietaisas siurbimui su orą valančiu HEPA filtru užtikrina, kad tvarka būtų ir greita, ir maksimaliai švari. Dėmesio vertas ir laidinio siurblio galią atitinkantis belaidžio siurblio galingumas. Apie ką kalbame? Pristatome belaidžius siurblius „Dyson V10™ Absolute“ ir „Dyson V11™ Absolute Extra“.

Paslaptis – išskirtinis variklis

Kad suvoktume, dėl kokių priežasčių „Dyson“ siurbimo technologijos tapo lyderiaujančiomis pasaulyje, kaip tik nuo galios ir turėtume pradėti. Šiandien apie įspūdingą „Dyson“ prietaisų galingumą galime kalbėti tik dėl to, kad kurdama pirmąjį belaidį siurblį kompanija pirmiausia dėmesį sutelkė į variklio sandaros permąstymą. „Kasdienė mūsų, inžinierių, užduotis – žvelgti į egzistuojančią technologiją iš kitos pusės ir klausti savęs: ar įmanomas geresnis sprendimas?“ – sako kompanijos „Dyson“ įkūrėjas James’as Dyson’as.

Būtent toks – geresnis už visus lig tol egzistavusius – sprendimas buvo unikalaus skaitmeninio variklio sukūrimas, leidęs maksimizuoti šluotos tipo siurblio efektyvumą. Sukūrus naujo tipo variklį, atsirado galimybių palengva eiti vis lengvesnio, tylesnio ir galingesnio belaidžio siurblio link. Šiandieninei „Dyson HyperdymiumTM“ variklių kartai būdinga skaitmeninė pulsavimo technologija, net 125,000 sūkių per minutę ir iki 220 oro vatų šoktelėjusi maksimali įsiurbimo galia. Šalia minėtina ir modeliui „Dyson V11™ Absolute Extra“ būdinga išskirtinė sumani akustinė variklio inžinerija, garantuojanti minimalų triukšmo lygį. Būtent dėl nuolatos tobulinamų variklio inžinerijos sprendimų šiandieniniai belaidžiai „Dyson“ siurbliai – ilgaamžiai ir galingi, tačiau mažesni, lengvesni ir efektyvesni nei bet kada anksčiau.

Geriausios kertinės savybės

Pristatydami „Dyson V10™ Absolute“ siurblį, jo kūrėjai vartotojų laukiančią patirtį apibūdino taip: „Laidinio siurblio siurbimo galia su belaidžio sprendimo teikiama laisve ir universalumu.“ Šis modelis į „Dyson“ belaidžių siurblių istoriją įnešė labai svarbią naujovę – linijinę konfigūraciją: variklį sulygiavus su dulkių talpa, dabar oras keliauja tiesia linija. Dėl to gerokai išaugo įsiurbimo jėga, pasiekianti nuo 15,8 iki 151 oro vatų.

Viena iš svarbių ypatybių, įdiegta V10 modelyje ir išsaugota V11 versijoje – net 40 % už ankstesnį didesnis 0,76 l talpos šiukšlių rezervuaras su „nusitaikyk ir šauk“ sistema. Higieniška ir „Dyson“ vartotojų jau pamėgta „nusitaikyk ir šauk“ valymo funkcija užtikrina švarų ir greitą siurblio valymo procesą: vienu svirtelės spustelėjimu surinkti nešvarumai tiesiog iščiuožia iš rezervuaro. 0,76 l dulkių surinkimo talpoje telpa visos namų istorijos – nuo pavasarinio gyvūnų šėrimosi iki slaptų vaikų žaidimų su kruopomis, nuo pro langą įskridusių žiedadulkių iki žmogui pavojingų bakterijų.

Plaunamas HEPA filtras „sugauna“ ir „uždaro“ net pačias smulkiausias – 0,3 mikrono dydžio – daleles. Taigi galite būti tikri, kad pro antgalį įsiurbtas oras į patalpą sugrįš maksimaliai išvalytas – atgal išpučiamo oro kokybė palanki net alergiškiems žmonėms. Abiem modeliams būdingas dulkių surinkimo efektyvumas – net 99,97 %. Būtent todėl šiems siurbliams ištikimi dulkėms jautrūs žmonės ir šeimos, auginančios vaikus ir keturkojus augintinius.

„Dyson V11™ Absolute Extra“: aukščiausia lyga

Aukščiausią buities technologijų lygą atstovaujantis „Dyson V11™ Absolute Extra“ – galingiausias mūsų rinkoje parduodamas „Dyson“ belaidis siurblys. „Dyson“ tyrimais patvirtino, kad „Dyson V11™ Absolute Extra“ pasižymi dvigubai didesne galia nei bet kurio kito gamintojo belaidžiai siurbliai1, o savo pirmtaką V10 galios charakteristikomis lenkia net 20 %. Penktadaliu ilgiau veikia ir 7 ličio jonų baterija, užtikrinanti net 60 minučių nepertraukiamo siurbimo ECO režimu. Be kita ko, baterija patogiai išimama ir gali būti kraunama be siurblio – sutikite, nedidelė, tačiau vartotojui labai draugiška dizaino detalė.

Prie išskirtinių „Dyson V11™ Absolute Extra“ savybių vertėtų paminėti ir LCD ekraną, kuriame realiu laiku rodomas veikimo režimas, likęs siurbimo laikas, filtro būklės priminimai bei perpildymo informacija. Su DLS (dinaminės apkrovos jutiklio) antgaliu aktyvuojamas išmanus prisitaikymas prie grindų dangos: atsižvelgiant į besisukančių šerelių pasipriešinimo paviršiui jėgą, automatiškai parenkama optimali siurbimo galia. Taigi dabar siurblys ne tik galingas – jis dar ir protingas!

Kompanijos inžinieriai nuolatos tobulina ir galimų siurbimo režimų įvairovę. Su V11 galėsite siurbti atsižvelgdami į savo poreikius: mėgstantys greitį galės darbuotis maksimaliai intensyviai ir sparčiai (BOOST), niekur neskubantys – ramiai ir ilgai (ECO). MED režimas siūlo optimalią siurbimo patirtį – siurbti galima iki 40 minučių pakankamai didele jėga, o siurbiant AUTO režimu su DLS antgaliu siurblys išmaniai prisitaikys prie besikeičiančios skirtingų kambarių dangos.

Dažnam kyla klausimų dėl išskirtinės „Dyson“ belaidžių siurblių savybės – rankenoje integruoto įjungimo / išjungimo mygtuko. Kol laikai jį įspaudęs, prietaisas siurbia, kai atleidi – nebe. Tai – ne atsitiktinis sprendimas: kompanijos inžinieriai jį smagiai apibrėžia taip: „ON, kai reikia. OFF, kai ne.“ Sumani inžinerinė idėja įdiegta siekiant mažinti energijos suvartojimą.

Nuo dienos, kai „Dyson“ pardavė pirmąjį šluotos tipo belaidį siurblį, prabėgo jau 15 metų. Per tą laiką kompanija nesnaudė – noras tobulinti technologijas, augti ir įsiklausyti į žmonių poreikius atvedė „Dyson“ į buities inovacijų lyderių gretas. Vis dėlto sėkmės istorija slypi ne besaikiame technologiniame varžymesi, bet dėmesyje galutiniam vartotojui: kad jo patirtys, tvarkantis namuose, būtų išskirtinai lengvos, malonios ir palankios sveikatai. Būtent todėl pavasarinė tvarka su „Dyson“ – nebe pareiga, o nuotykis.

1 Siurbimo galia testuota pagal EN 60312-1 CL 5.8 ir 5.9, ties antgaliu, esant visiškai užpildytai dulkių surinkimo talpai, BOOST režimu.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...

messenger