0 0

Priedai

Pasirūpinkite savo grožiu ne tik kokybiškai, bet ir patogiai. Siūlome įsigyti funkcionalių priedų grožiui, su kuriais efektyviai išnaudosite vietą vonios kambaryje, saugiai pasidėsite grožio prietaisus ar įrenginius ir visada tvarkingai, po ranka turėsite visus svarbiausius grožio reikmenis. Pas mus galite rinktis stilingo dizaino, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus priedus: stovus, dėklus, plaukų formavimo reikmenis, įvairius prietaisų antgalius, laikiklius ir kitus priedus, kurie užtikrina, kad kasdienė ruoša vonios kambaryje bus maloni ir greita. Daugelis priedų grožiui įgalina atskleisti daugiau įrenginių funkcijų, kompaktiškiau susidėti ir laikyti visus reikmenis bei nuolat palaikyti švarą ir tvarką. Gausiame asortimente tikrai išsirinksite tinkamiausius sprendimus.

Modernūs priedai – daugiau galimybių

Priedai grožiui ir grožio prietaisams suteikia daugiau galimybių efektyviai išnaudoti turimus prietaisus. Plaukų džiovintuvų antgaliai skirti sukurti skirtingą efektą, todėl turėdamos vieną prietaisą ir kelis skirtingus priedus, galėsite išgauti skirtingus rezultatus. Ant plaukų džiovintuvo uždėtas kietų šerelių šepetys nepriekaištingai tiesina plaukus, švelnaus džiovinimo antgaliai įgalina palengva džiovinti ir atsargiai formuoti plaukus, skirtingo diametro garbanojimo antgaliai garantuoja, kad garbanos bus tiksliai tokios, kokių ir norėjote, o apimties suteikiantis šepetys vizualiai padidins plaukų apimtį, suteiks jiems purumo. Šie ir dar daugelis kitų grožio priemonių priedų skirti tam, kad kiekvieną dieną galėtumėte susikurti ir mėgautis tokiu įvaizdžiu, kokio norite būtent šiandien.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...