Atraskite Dyson plaukų priežiūros asortimentą

Mažesnė priklausomybė nuo karščio, padėsianti apsaugoti plaukus nuo pažeidimų.

Web-PC-Airwrap-1@2x
Airwrap

Garbanokite. Formuokite. Švelnūs ir glotnūs plaukai. Be žalingo karščio.

  • Naujai suprojektuoti antgaliai, pasitelkiantys patobulinto Coanda efekto oro srautą, padės Jums kurti šukuoseną.

...

Coanda efektas

Plaukų formavimo šukose Dyson Airwrap™ pasitelkiamas aerodinaminis reiškinys, vadinamas Coanda efektu. Jis išlenkia orą, kad pritrauktų plaukus prie cilindrinio antgalio ar šukų, ir juos užvyniotų. Šukuosenos formavimas oru, o ne žalingu karščiu

...

Be perteklinio karščio

Išmanioji karščio kontrolė matuoja oro srauto temperatūrą daugiau kaip 40 kartų per sekundę, reguliuojant kaitinimo elementą, kad išlaikytų žemesnę nei 150 °C temperatūrą.

...

Skaitmeninis V9 variklis

13 menčių sparnuotė sukasi iki 110 000 sūkių/min. greičiu, generuodama 3,2 kPa slėgį. Pakankamai galingas, kad sukurtų oro slėgį, kuris reikalingas Coanda efektui pasiekti.

Web-PC-Corrale-1@2x
Corrale

Atsisveikinimas su žalingu karščiu. Sveikos, lanksčiosios plokštelės.

  • Preciziškas šukuosenos formavimas perpus mažiau pažeidžiant plaukus¹
  • Kaitinimo sistema su išmaniuoju valdymu
  • Universalumas neprijungus laido, šiluminis efektyvumas su laidu

...

Mažiau žalos1

Mangano ir vario lydinio plokštelės pritaikytos žmogaus plaukų pločiui. Plokštelių lankstumas leidžia tvarkingai suimti plaukus ir lengviau formuoti šukuoseną silpnesniu karščiu.1

...

Išmani karščio kontrolė

Integruota plokštelių sistema reguliuoja plokštelių temperatūrą 100 kartų per minutę, taigi niekuomet neviršysite Jūsų nustatytos temperatūros. Išmanioji akumuliatoriaus valdymo sistema nuolat stebi ir kontroliuoja, kad optimizuotų atiduodamą šiluminę galią.

...

Belaidis universalumas

Plaukų tiesinimo žnyplės Dyson Corrale™ iki 30 minučių veikia be laido³, užtikrindamos tokias pat šilumines savybes kaip ir su laidu. Jei reikia ilgiau, tiesiog prijunkite laidą ir naudokitės hibridinio įkrovimo režimu. Įkrauna 90 proc. akumuliatoriaus per 40 minučių.

Web-PC-Supersonic-1@2x
Supersonic

Spartus džiovinimas. Be perteklinio karščio. Sukurtas rūpintis plaukais.

  • Penki šukuosenos formavimo antgaliai
  • Magnetiniai plaukų formavimo antgaliai
  • Sukurtas įvairiems plaukų tipams

...

Flyaway antgalis 3

Įkvėptas profesionalių stilistų, naujasis Flyaway antgalis su Coanda efektu pakelia ilgesnius plaukus ir juos suglotnina. Glotnių plaukų šukuosena namuose³ – tarsi iš grožio salono.

...

Išmani karščio kontrolė

Plaukų džiovintuvas Dyson Supersonic™ matuoja oro temperatūrą daugiau nei 40 kartų per sekundę ir reguliuoja karštį. Tai užkerta kelią žalingo karščio poveikiui ir padeda išsaugoti plaukų žvilgesį.

...

Spartus džiovinimas

Mažas galingas Dyson skaitmeninis variklis V9 sukasi iki 110 000 sūkių/min. greičiu. Pasitelkus Air Multiplier™ technologiją, sukuriamas didelio slėgio, labai greitas reguliuojamo oro srautas, kad greitai išdžiovintų ir preciziškai suformuotų plaukus.

1Šiluminis pažeidimas vertinamas pagal plaukų tvirtumą, kai formuojama analogiška šukuosena. Bandymas atliktas lyginant plaukų žnyples Corrale su lanksčiosiomis plokštelėmis ir su vientisomis plokštelėmis.

1² Tikslus veikimo laikas priklauso nuo Jūsų plaukų ir šukuosenos formavimo įpročių.

3Naudojimui su sausais ir tiesiais ar tiesintais plaukais.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Tik šį mėnesį NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 49€ ir daugiau!