0 0

PRIEDAI IR AKSESUARAI

 

Virtuvėje suktis tenka kiekvienam, todėl, kad šis darbas nevargintų, siūlome pasirūpinti funkcionaliais ir patogiais sprendimais. Nebūtina turėti krūvos įrenginių ar priešingai, rinktis tokią buitinę techniką, kuri nebus efektyviai naudojama, nes aktualios tik kelios funkcijos. Pas mus galite rasti viską, kas patenkins Jūsų poreikius. Kavą su pienu geriate tik retkarčiais? O galbūt Jums dažnai reikalingas tik pašildytas pienas kitiems gėrimams ruošti? Tuomet Jums tikrai nebūtina įsigyti automatinį kavos aparatą vien tam, kad galėtumėte suplakti pieną. Tai patogiai padarysite atskiru įrenginiu – pieno plaktuvu. O gal kaip tik nenorite didelio automatinio kavos aparato, bet mėgstate skirtingo stiprumo kavą? Tokiu atveju kavavirė Jums kaip tik. Šie ir dar daugybė kitų virtuvės priedų laukia Jūsų mūsų parduotuvėje.

Priedai švarai užtikrinti

Patogumas ir švara – tai, kas svarbiausia virtuvėje. Todėl švarai ir nepriekaištingam produktų skoniui užtikrinti galite rinktis specialius virtuvės priedus ir aksesuarus. Patikimai ir efektyviai atsikratykite kalkių kavos ruošimo įrenginiuose, pasirūpinkite pieno sistemos higiena ar aukštos kokybės kavavirių filtrais ar rinkitės tinkamiausios talpos ir matmenų vakuumavimo įrenginių maišelius, kad šviežiu maisto skonio galėtumėte mėgautis ilgiau. Pas mus be vargo galite įsigyti tai, kas padės palaikyti švarą ir tvarką ne tik pačioje virtuvėje, bet ir virtuvės priedų, aksesuarų bei prietaisų viduje ir mėgautis aukšta maisto kokybe.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...