• Dyson
 • Ecovacs
 • Laurastar
 • Novis
 • Höfats
 • Panasonic
 • Dyson Airblade
 • Slinger
 • Melitta
 • Chef's Choice

UNAGI ONE, elektrinis paspirtukas, baltas

699.00€
Prekės kodas: 25221
Esto

Lizingas be pabrangimo 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.!
Mėnesinė įmoka nuo 37.47€/mėn. per 24 mėn. 
(daugiau informacijos krepšelyje).

1 metams

62.91€

2 metams

90.87€

3 metams

111.84€

4 metams

146.79€

5 metams

174.75€

1 metams

104.85€

2 metams

139.80€

3 metams

174.75€

4 metams

209.70€

5 metams

244.65€

Pristatymas į namus ir DPD paštomatus	(1 - 3 d. d.)
 • Prekei suteikiama 24 mėn. garantija
 • Pristatymas į namus ir DPD paštomatus (1 - 3 d. d.)
 • Atsiėmimas d.one salone Vilniuje (1 -2 d. d.)
Prekės aprašymas

Paspirtukai UNAGI neturi paslapčių.

UNAGI sukūrė kone geriausią elektrinį paspirtuką. Jo dailus ir lengvas dizainas, neperdedant, paverčia jį pranašesniu už bet kurį kitą paspirtuką. UNAGI pavyko sumažinti svorį visiškai naujo, novatoriško dizaino dėka, kuriame suderinamos erdvėlaiviams naudojamos medžiagos ir pažangūs inžinerijos metodai. Rezultate, UNAGI gavo netaršų paspirtuką, kuriuo lengva tiek važiuoti, tiek jį nešti. Galite leistis į ilgesnę kelionę, kuriai pakaks vieno įkrovimo, važiuoti įkalnėn ar nelygiu keliu. UNAGI praleido tūkstančius valandų ir nesustojo, kol surado būdą apjungti patvarumą su struktūriniu vientisumu bei minimalistine estetika.

UNAGI skaičiai

1 paspaudimu sulankstomas

12 kg paspirtuko svoris

1000 vatų maksimali galia

27 km/h maksimalus greitis

100 kg leistinas svoris

iki 25* km nuvažiuojamas atstumas

*Vartotojo svoris 70 kg, 25 ℃ temperatūra, be vėjo lygiame kelyje, antru greičio režimu (pastoviu 15 km/h greičiu) nenaudojant dvigubo variklio. Faktinis akumuliatoriaus veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo: vartotojo svorio, temperatūros, apkrovos, vėjo greičio, kelio sąlygų, eksploatavimo įpročių ir kitų veiksnių.

Pamatykite kaip veikia

Technologijos

Neįtikėtina vairalazdė

Magnio lydinio vairas - tai struktūrinio projektavimo pasiekimas, kuriam prireikė virš trisdešimties prototipų. Vaire integruotas prietaisų skydelis su intuityviu valdymu - greitintuvas, stabdys, garsinis signalas ir šviesos diodų priekinis žibintas. Jokių matomų laidų. Jokių griozdiškų valdymo pultų. Tik dailus integruotas valdymo centras, leidžiantis vairuotojui valdyti kelionės parametrus. Kodėl magnis? Nes jis 33% lengvesnis už aliuminį, kas dalinai paaiškina, kodėl UNAGI paspirtukai yra kone lengviausi tarp pristatytų rinkoje.

Pirmasis, vienu paspaudimu sulankstomas paspirtukas

Vienu mygtuko spustelėjimu UNAGI patentuoto nerūdijančio plieno sulankstymo mechanizmas lengvai sulanksto ir užfiksuoją paspirtuką. Šis inžinerinis atradimas leidžia daug paprasčiau sudėti ir nešti šį paspirtuką, nei bet kurį kitą.

Puikus variklis

UNAGI turi du pasirinkimus: E250 modelyje įrengtas patikimas 250 vatų variklis priekiniam ratui, kuris puikiai tinka naudotojams, kurių tipinės kelionės vyksta miesto sąlygomis. Jums siūlomas UANGI ONE (E500) modelis turi po vieną 250 vatų variklį kiekvienam ratui, bendrai gaunant 500 vatų galią ir 32 niutonmentrų sukimo momentą, todėl lengvai įveiksite įkalnes iki 15 laipsnių. UNAGI varikliai pilnai užsakomosios gamybos, juose naudojami reti neodimio magnetai ir kontrolės sistema, kas užtikrina apsaugą nuo perkaitimo. Varikliai sukurti pirmenybę teikiant patvarumui, efektyvumui, reakcijos greičiui ir ilgaamžiškumui.

Patikimas stabdymas

Vienu ergonomiškos svirties paspaudimu dvigubų elektroninių stabdžių antiblokavimo sistema saugiai ir stabiliai sustabdo paspirtuką. UNAGI greitintuvas ir stabdys reaguoja į paspaudimo stiprumą, todėl stipriau paspaudus - greičiau sustabdysite ar pagreitinsite paspirtuką. Be to modelyje ONE taip pat integruota intuityvi trintinių stabdžių sistema, leidžianti naudotojui adaptuoti jo važiavimo stilių į labiau klasikinę „stabdymo koja“ padėtį pagal pageidavimą.

Geriausia baterija

Paspirtukai UNAGI varomi aukštos kokybės elektrinių baterijų, kurias UNAGI nuolat tobulina. Kartu su UNAGI specialiai sukurta valdymo sistema baterijai užtikrina aukščiausią energijos tankį ir mažiausią įkrovimo trukmę tarp panašaus dydžio baterijų. Ypatingą dėmesį UNAGI skiria ilgaamžiškumui ir patikimumui, kaip ir kitiems paspirtukų parametrams. Baterijos jums tarnaus ilgus metus, net ir naudojantis kasdien, tada galėsite lengvai jas pakeisti namų sąlygomis.

Saugus apšvietimas

Su UNAGI įleidžiamuoju 47 lumenų šviesos diodų priekiniu žibintu ir galiniu mirksinčiu raudonu žibintu jūs visada gerai matysite ir būsite matomi, net ir prasto matomumo sąlygomis.

Visų vamzdžių vamzdis

UNAGI naudoja Japonijos anglies pluoštą TORAY, taip pasiekdamas beprecedentį mažo svorio ir ypatingo patvarumo balansą. Anizotropinis pluoštas - tai techninis terminas, kuris reiškia, kad pluoštas kruopščiai formuojamas rankiniu būdu, siekiant optimizuoti patvarumą, paskirstant pluošto sluoksnius, kur jų daugiau reikia. Žinome, jog labai norisi pasigirti draugams, kad jūsų paspirtukas pagamintas iš tokių pat medžiagų kaip ir Elon'o Musk'o raketos!

Nepriekaištingas denis

Apdirbtas aliuminis kartu su silikonu, kuris tarnauja kaip paviršinis sluoksnis, paverčia paspirtuko denį itin stabiliu ir patogiu. Bet kažko vis dėlto trūksta šioje lygtyje? Siūlės, sujungimai, korpusas, šiurkšti danga ir grubaus metalo apdaila - tai yra visų UNAGI paspirtukų standartas.

Tobulas dažų paviršius

Palieskite ranka UNAGI paspirtuką, jūs tučtuojau pajusite jo nepriekaištingos apdailos lygumą. UNAGI išvaizda nenusileidžia prabangaus automobilio išvaizdai. Jo trys atskiri padengimai, įskaitant sluoksniuotąją medžiagą ir dilimui ypatingai atsparius dažus, sumažina nusidėvėjimą esant kasdieniam naudojimui. Ir svarbiausia - UNAGI paspirtukai nerūdija. O aukštųjų technologijų dažai siūlo keturis ryškių ir stilingų spalvų pasirinkimus. Kuri spalva labiausiai atspindi jūsų asmeninę laisvę? Spręsti jums.

Kokybiškai naujos specialiai sukurtos padangos

Subliūškusi padanga? Ne bėda. UNAGI 7,5'' padangos pagamintos iš kietosios gumos ir yra nepraduriamos, todėl jums nereikės nutraukti rytinį maršrutą. Kuriant šias padangas UNAGI dizainerių komandą pakilo į visai kitą lygį. Atkreipkite dėmesį į oro kišenes, išsidėsčiusias per visą rato apskritimą. Jos genialiai veikia kaip priekinė ir galinė pakabų sistemos, užtikrinant reikiamą amortizaciją, kuri leidžia jums išsaugoti balanso ir kelio pojūtį.

 

Greičio kontrolė

Rinkitės sau tinkamą greitį - pradedantysis, vidutinis ar patyręs. Paspirtuko procesorius nustato didžiausią greitį ir pagreitį ir įsimena jūsų greičio parinktis.

Patogi atraminė kojelė

UNAGI atraminė kojelė yra puikus pavyzdys, kaip UNAGI rūpinasi detalėmis. Skirtingai nuo kitų paspirtukų gamintojų, kurie užsako atramines kojeles pas trečiuosius tiekėjus, UNAGI sukūrė savo atraminę kojelę, todėl ji sklandžiai integruojasi į denį. UNAGI paspirtukų atraminė kojelė yra tvirta ir patogi, ji praktiškai nepastebima važiuojant.

 

Kokį atstumą vienu įkrovimu nuvažiuoja „Unagi“?

Dauguma vairuotojų vienu įkrovimu gali tikėtis nuvažiuoti 11–18 kilometrų. Atkreipkite dėmesį, kad atstumas priklauso nuo itin skirtingų veiksnių. Iš esmės kuo greičiau važiuojate, tuo daugiau energijos sunaudojate. Stabdant taip pat naudojama energija elektroninių stabdžių pedalui nuspausti. Didžiausią įtaką daro kalvos, kadangi daugiau energijos sunaudojama ne tik važiuojant įkalne ir įveikiant traukos jėgą, bet ir važiuojant nuokalne ir išlaikant saugų greitį. Be to, didelę įtaką turi greitėjimas. Tolydžiai važiuojant pastoviu greičiu sunaudojama mažiau energijos nei važiuojant tokį pat atstumą ir dažnai sustojant. Stabdant ir greitėjant palaipsniui, sunaudosite mažiau energijos nei staigiai stabdant ir greitėjant. Stabdykite iš anksto atleidžiant svirtį, o ne pavėluotai stipriai nuspaudžiant stabdžius; greitėkite švelniai, o ne spauskite iki galo. 1–3 važiavimo režimai turi didžiausio greičio ir greitėjimo ribas, taigi įsijungę apatinius režimus nuvažiuosite toliau. Dviejų variklių režimas sunaudos ženkliai daugiau energijos nei vieno variklio režimas. Žemesnė nei 10 °C temperatūra neigiamai veiks akumuliatoriaus talpą, todėl nuvažiuosite 30 proc. trumpesnį atstumą. Kiti veiksniai, turintys įtakos atstumui, yra vairuotojo svoris, vėjas ir kelio paviršius. Pagal akumuliatoriaus ir variklių specifikacijas, teorinis didžiausias nuotolis yra iki 25km. Tai galioja tik esant optimalioms važiavimo sąlygoms, reiškiančioms, kad 68 kg sveriantis vairuotojas važiuoja pastoviu greičiu, lygia ir plokščia danga, šiltu oru ir be pasipriešinimo vėjui. Jei Jūsų akumuliatorius išsikrauna kelio vidury, galite varytis paspirtuką greta arba tempti jį, išlaikant pusiausvyrą galiniu ratu. Be to, kai paspirtukas išjungtas, juo galima važiuoti pasispiriant, tačiau bus nemenka treniruotė. Ratuose yra įmontuoti magnetai – dalis didelio galingumo variklio mechanizmo – sukeliantys papildomą pasipriešinimą varantis paspirtuką rankiniu būdu. Be to, elektroniniai stabdžiai neveikia be maitinimo, todėl reikės pasikliauti galiniais trinties stabdžiais, kurie reaguoja daug silpniau. Tai gali būti itin pavojinga važiuojant stačia nuokalne, kai paspirtukas išjungtas.

Specifikacijos

Medžiagos

Aliuminis + anglies pluoštas

Svoris

12 kg

Maksimalus greitis

27 km/val.

Galia

Priekis 250 W + galas 250 W

Maksimali galia

1000 W

Variklio dydis

12,7 cm

Battery

72000 mah ličio jonų

Atstumas

iki 25 km

Įkrovimo laikas

4-5 valandos

Padangos

Guminės, nereikalauja priežiūros

Priekiniai žibintai

1.8 W aukšto ryškumo LED

Bendras įvertinimas

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Mokėjimas be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis per 3 mėn.! Plačiau...