0 0

Klimato kontrolės prietaisai: oro valytuvas/ termoventiliatorius

Laikinai neturime
DYSON PURE Hot+Cool Link termoventiliatorius, oro valytuvas, HP02 DYSON PURE Hot+Cool Link termoventiliatorius, oro valytuvas, HP02
Įrankių ir priedų pakuotėje: 1
Nuotolinio valdymo pultelis

Nuotolinio valdymo pultelis

Išlenktos formos, su integruotu magnetu patogesniam laikymui ant prietaiso korpuso.

449.00€
Žiūrėti
LAIKINAI NETURIME
Laikinai neturime
DYSON PURE Hot+Cool termoventiliatorius, oro valytuvas DYSON PURE Hot+Cool termoventiliatorius, oro valytuvas
Įrankių ir priedų pakuotėje: 1
Nuotolinio valdymo pultelis

Nuotolinio valdymo pultelis

Išlenktos formos, su integruotu magnetu patogesniam laikymui ant prietaiso korpuso.

649.00€
Žiūrėti

Ne tik vėsus, bet ir švarus oras
Užbaigus dienos kelionę namuose, norisi atsipalaiduoti ir atsikvėpti. Tik ar užvėrę namų duris įkvepiame tikrai tai, ką tikimės? Dulkės, iš lauko pro langus patenkantys teršalai, įvairių valiklių likučiai, iš virtuvės sklindantys riebalai ir garai bei kiti nešvarumai gerokai apkrauna namų orą, todėl jis nebėra toks grynas, kokio tikimės. O ypač karštuoju metų laiku, kai kambariuose sunku išbūti, nes oras tampa troškus ir žymiai suprastėja net miego kokybė. Tokiose patalpose laiką leidžiame ne tik mes, bet ir mūsų šeimos nariai, vaikai, kurie itin jautriai reaguoja į oro užterštumą. Laimė, šiuolaikinės technologijos jau gali pasiūlyti paprastus ir lengvai įgyvendinamus sprendimus, kaip orą namuose ne tik atvėsinti ar pašildyti, bet ir išvalyti.

Efektyvus valymas – geresnė savijauta
Švarus ir grynas oras, kuriuo turime galimybę kvėpuoti, lemia labai daug. Tai ne tik aukštesnė miego kokybė, efektyvesnis poilsis, bet ir geresnė bendra savijauta, įvairių susirgimų prevencija, energijos pojūtis. Šiuolaikiniai ventiliatoriai su integruota oro valymo funkcija patikimai filtruoja patalpose esantį orą, šalina iš jo dulkes ir kitus sveikatai žalingus nešvarumus. Dauguma šių ventiliatorių veikia dviejų filtrų principu, kurių kiekvienas šalina tam tikrus teršalus, taip užtikrinant maksimaliai efektyvų prietaisų veikimą. Galima rinktis iš įvairių prietaisų, kurie skiriasi dydžiu ir funkcijomis, todėl tikrai atrasite savąjį gaivaus oro sprendimą.

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.