0 0

ECOVACS DEEBOT T9 AIVI plaunantis dulkių siurblys robotas

649.00€ 799.00€
Prekės kodas: 4000301
Pristatymas į namus ir DPD paštomatus	(1 - 2 d. d.)
 • Prekei suteikiama 24 mėn. garantija
 • Pristatymas į namus ir DPD paštomatus (1 - 2 d. d.)
 • Atsiėmimas d.one salone Vilniuje (0 - 1 d. d.)
Prekės aprašymas

Protingas, galingas ir funkcionalus - „DEEBOT T9 AIVI“ skirtas dar patogesniam ir lengvesniam namų valymui.

 • Didelės raiškos kamera
 • Galimybė naudotis vaizdo kamera realiuoju laiku
 • 4 Lygių valymo sistema
 • Siurbimo galia iki 3000 Pa
 • Momentinė kliūčių atpažinimo ir išvengimo sistema
 • Dvigubi šepečiai
 • „AeroForce®“ guminiai šepečiai
 • Savaiminio išsivalymo stotelė (stotelė nėra komplektuojama, ją galima įsigyti atskirai)
 • Maksimalus veikimo laikas 150 minučių

„DEEBOT T9 AIVI“ – tai naujausių technologijų ir dirbtinio intelekto kombinacija. Šis dulkių siurblys turi didelės raiškos vaizdo kamerą, todėl dirbtinis intelektas gali lengvai atpažinti kliūtis ir jų nesunkiai išvengti. Dėka šios sistemos sudaromas itin tikslus valomų paviršių žemėlapis.

Plytelės, medinės grindys, kilimai, gyvūnų plaukai ar kiti nešvarumai visiškai nebaisūs. Keturių lygių valymo sistema įveikia visus nešvarumus. Šią sistemą sudaro specialios technologijos „AeroForce®“ guminiai šepečiai. Vieni šepečiai šalina nešvarumus, kiti juos susiurbia, taip pat šepečiai valo priešinga kryptimi, tokiu būdu neapsivelia plaukais ir apsaugoja laidus bei kitus mažus daiktus nuo įsiurbimo.

„DEEBOT T9 AIVI“ – jūsų namų sargas. Jame įmontuota aukštos raiškos 960p HD kamera ir abipusio balso ryšio sistema. Naudojant ECOVACS HOME programėlę, galėsite realiu laiku stebėti savo namus būdami bent kuriam pasaulio kampelyje. Abipusė balso ryšio sistema leis susišnekėti su namuose esančiais asmenimis.

„DEEBOT T9 AIVI“ – kiekvienų išmanių, funkcionalių ir elegantiškų namų atributas.

 

 

Preciziškai planuoja siurbimo maršrutą

„„TrueMapping“ sistema su „D-ToF“ lazeriniais jutikliais yra naujos kartos technologija, išnaudojant lazerį. Nuo šiol robotas gali tikrinti dvigubai didesnį atstumą (iki 10 m) ir žymiai tiksliau. Su integruotais savo srityje pirmaujančiais algoritmais DEEBOT OT9 AIVI greičiau ir tiksliau skenuoja, sudaro žemėlapius ir planuoja efektyvų siurbimo maršrutą. Tai ypač naudinga šeimoms su didesniais namais.

 

 

 

 

 

 

Matykite savo namus, nesant juose

Vaizdo transliavimas yra pati novatoriškiausia funkcija dulkių siurbliuose robotuose. Patikrinkite, ar nepamiršote uždaryti lango arba užsukti vandens vonioje. Per „Ecovacs“ programėlę galite nuvaryti robotą į norimas vietas namuose ir jas apžiūrėti per roboto vaizdo kamerą.
Vaizdo kameros funkcija yra apsaugota slaptažodžiu. Norėdami naudoti vaizdo peržiūros funkciją, naudotojai turi nustatyti slaptažodį. Robote kaupiami duomenys yra apsaugomi ir naudojami tik namų tvarkymo tikslais. Iš roboto į išmanųjį telefoną perduodami duomenys yra apsaugomi juos koduojant.

 

 

 

 

 

Didelis našumas ir efektyvus plovimas

Dėl pažangios OZMO™ Pro technologijos DEEBOT T9 AIVI siurbia, plauna ir šveičia bet kokius grindų paviršius. Dėl patobulintos OZMO™ Pro plovimo technologijos ir padvigubintos siurbimo galios (iki 3 000 Pa) siurbiama dar stipresne trauka, o dėl aukšto dažnio vibracijomis judančios plokštelės sukibimas su plaunamu paviršiumi dar geresnis. Tai užtikrina geresnius plovimo rezultatus. Pašalinamos net ir įsisenėjusios dėmės! Be to, robotas darbuosi ženkliai tyliau, atnaujinta technologija užtikrina net 50% tylesnį roboto darbą.

 

 

 

 

Žemėlapių sudarymas keliuose pastato aukštuose

Robotas nuskenuoja kelis žemėlapius ir išsaugo iki dviejų. Atpažinęs, kuriame aukšte yra, robotas susiplanuoja tvarkymo eigą. Taip pat galite reguliuoti, kurį kambarį kiekviename aukšte norite tvarkyti.

 

 

 

 

 

 

 

 

OTA

Atnaujinimas be jokios įtampos. Intuityvusis robotas pats pasirūpina naujiniais per OTA (belaidę, angl. „over-the-air“) technologiją. Atnaujinus programėlės versiją, galėsite naudoti optimizuotas ir daugiau galimybių turinčias funkcijas.

 

 

 

 

 

„Virtual Boundary™“ virtualios ribos

Užtikrina privatumą ir patenkina valymo poreikius nustatant virtulias kambario ribas. Ecovacs programėlėje galite pasirinkti virtualias ribas ir apibrėžti tam tikrus valymo plotus.

 

 

 

 

 

 

Automatinis pasikrovimas ir valymo tęstinumas pasikrovus

Niekada nesijaudinkite dėl roboto pakrovimo. Kai baterija išseks, protingasis robotas pats automatiškai nuvažiuos į pasikrovimo stotelę. O kai bus pilnai pakrautas, toliau tęs valymą kur baigė darbą.

 

 

 

 

 

 

Suderinamas su savaiminio išsivalymo stotele

Nesivarginkite valydami roboto dulkių talpą kas antrą dieną. DEEBOT T9 AIVI suderinamas su savaiminio išsivalymo stotele, kurios dėka roboto dulkių talpa bus tuštinama už jus. Stotelės viduje yra vienkartinis dulkių maišas, kurio pakaks iki 30 dienų.

*Šios stotelės komplektacijoje nėra.

Pamatykite kaip veikia
ECOVACS DEEBOT T9 AIVI plaunantis dulkių siurblys robotas
Specifikacijos

Naršymo tipas

dToF

Kliūčių aptikimas

AI

Valymo režimas

Automatinis, Dėmėms, Pasirinktoms vietoms

Siurbia

Dvigubas pagrindinis šepetys

Kilimų aptikimas

Taip

Siurbimo galios reguliavimas

Automatinis / Rankinis

Dulkių konteinerio talpa (ml)

300

Dulkių šiukšlių aptikimas

Taip

Slankiojantis pagrindinis šepetys

Taip

Rezervuaro tipas

OZMO™ Pro 2.0

Vandens lygio reguliavimas

Taip

Rezervuaro talpa (ml)

180

Žemėlapis sukurtas programos

Taip

OTA atnaujinimas

Taip

Balso ataskaita

Taip

Programuojama darbotvarkė

Taip

Valymo tęstinumas pasikrovus

Taip

Išplėstinė žemėlapio funkcija

Taip

Roboto dydis (mm)

353*93,6

Triukšmo lygis (dBA)

Įprastinis režimas: 67

Baterijos specifikacijos (tipas, mAh)

Li-Ion, 5200

Maks. baterijos veikimo laikas (min.)

150

Įkrovimo laikas (H)

6,5

Nominali roboto galia (W)

50

Roboto darbinė įtampa (V)

14,4

Bendras įvertinimas

Individualus požiūris

Inovatyvios produktų technologijos

Unikali žinių ir patyrimo erdvė

Autorizuotas partneris

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.